Yükleniyor...

Telegram, Blockchain Tabanlı Yeni Özelliğini Duyurdu

Mesajlaşma platformu Telegram, blockchain tabanlı tahsil edilebilir kullanıcı adlarını içeren yeni güncellemesini duyurdu.

Telegram Blockchain Tabanli Yeni Ozelligini Duyurdu

Mesajlaşma platformu Telegram, blockchain tabanlı tahsil edilebilir kullanıcı adlarını içeren yeni güncellemesini duyurdu.

Telegram, uzun bir süredir blockchain bağlantılı kullanıcı adlarıyla ilgili çalışmalar yürütüyor. Şirket kısa bir süre önce, The Open Network (TON) blockchain ağında kullanıcı adı açık artırma platformu başlatacağını duyurdu. Bu yolda ilk adımlardan biri de uygulamaya getirilen yeni güncellemeyle birlikte atıldı.

Telegram, Blockchain Tabanlı Kullanıcı Adı Özelliği Getirdi

Telegram, gruplar içi konular, blockchain tabanlı tahsil edilebilir kullanıcı adları, 12 yeni emoji paketi ve iOS için geliştirilmiş gece modunun yanı sıra birkaç özelliğin eklendiği yeni güncellemesini gün yüzüne çıkardı.

Blockchain tabanlı tahsil edilebilir kullanıcı adları özelliği, kullanıcıların daha sonra satın alabilecekleri, satabilecekleri, kontrol edebilecekleri, takas edebilecekleri ve hatta gizleyebilecekleri farklı kullanıcı adları toplamasına olanak tanıyor. İşlemler Fragment adı verilen bir platformda gerçekleşecek.

Telegram GRAM

Telegram, işlemlerin, hızlı ve ölçeklenebilir olarak nitelendirdiği The Open Network (TON) ekosistemi tarafından güvence altına alındığını belirtti. TON ağında başlatılması planlanan açık artırma platformuyla ile birlikte, çıkartmalar veya emojiler dahil olmak üzere Telegram ekosistemindeki diğer unsurların da daha sonra bu pazarın bir parçası olması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner