Anasayfa Altcoinler Telegram'ın Kripto Parası Gram'ın Satış Fiyatı Belli Oldu!

Telegram’ın Kripto Parası Gram’ın Satış Fiyatı Belli Oldu!

Kripto topluluğu tarafından yaygın olarak kullanılan ve aylık 200 milyondan fazla kullanıcının kullandığı anlık mesajlaşma servisi Telegram’ın kripto parası Gram’ın satış fiyatı belli oldu.

10 Temmuz’da Japon kripto para borsası Liquid’de halka açık olarak satışa sunulacak olan Gram’ın satış fiyatı 4 dolar olacak. Gram’ın 2018’in Mart ayında gerçekleşen ikinci özel ICO’daki satış fiyatı 1,33 dolardı.

İlgili satışa ABD, Japonya ve Çin’den katılım sağlanamayacak ve satış Telegram’ın kendisi tarafından değil, 2018’deki akredite yatırımcılara açık özel satışta Gram’e yatırım yapan ve kendini “Asya’nın en büyük Gram sahibi” olarak tanımlayan Gram Asia tarafından gerçekleştirilecek. 10 Temmuz’daki satışta Liquid’in kendi kripto parası QASH ile yapılan satın alımlarda kullanıcılara Gram başına 0,5 dolar indirim sağlanacak.

Liquid, Telegram’ın 2018’in Mart ayında 850 milyon dolar topladığı Gram ICO’suna da ev sahipliği yapmıştı. Telegram, iki ayrı özel satışla toplamda 1.7 milyar dolar toplamayı başarmıştı.

Kripto para birimi Gram henüz piyasaya sürülmeyen Telegram’ın Blockchain ağı Telegram Open Network (TON) üzerinde çalışan bir kripto para. Aylık 200 milyondan fazla insan tarafından kullanılan Mesajlaşma devi Gram’ı 2019 yılının üçüncü çeyreğinde resmen piyasaya sürmeyi hedefliyor. Gram’ın hangi borsalarda listeleneceği ise şimdilik belirsiz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.546,300.29%