Anasayfa Haberler Tether'den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı!

Tether’den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı!

En büyük stablecoin’in arkasındaki şirket olan Tether, 100 milyon dolar değerinde USDT bastı. ABD doları endeksli kripto para USDT’nin ihraççısı olan Tether, en son 1 Temmuz’da 100 milyon dolar değerinde USDT basmıştı.

Şirket son 1 ay içinde 500 milyon dolar fazla değere karşılık gelen USDT bastı. Her yeni USDT basımının ardından Bitcoin fiyatı yükseldi. Bu yüzden Tether’in son 100 milyon dolarlık USDT hamlesinin Bitcoin fiyatına nasıl etki edeceği büyük merak konusu.

CoinMarketCap’in verilerine göre USDT, 3.6 milyar dolar toplam piyasa değeri ile şu anda 8. en büyük kripto para birimi ve en büyük stablecoin. Kripto para biriminin son 24 saatlik hacmi ise 26.4 milyar dolar.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları