Yükleniyor...

Three Arrows Capital CEO’sundan Sevindiren Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini

Three Arrows Capital CEO'su Su Zhu, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya hazır olduğuna inanıyor.

bitcoin

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmaya hazır olduğuna inanıyor.

Three Arrows Capital kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, 88.888 dolarlık son derece kesin Bitcoin fiyat hedefini ortaya koymak için Twitter’da gönderi paylaştı. Milyarder, lider kripto para varlığın bundan iki aydan daha kısa bir süre içinde yukarıda belirtilen hedefe ulaşabileceğini iddia ediyor.

Bu, kurucu ortak Kyle Davies’in Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinde “süper döngü” yapmak istiyormuş gibi göründüğünü tweetlemesinden sonra geldi.

Aşırı Açgözlülük

21 Ağustos’ta Bitcoin, Bitstamp borsasında üç ayın en yüksek seviyesi olan 49.830 dolara ulaştı ve boğalar şimdi sürücü koltuğuna geri döndü.

Alternative.me’nin “Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi”, “aşırı açgözlülük” alanına girdikten sonra şimdi 76’da.

Ekran Resmi 2021 08 22 14.24.44

Yine de endeks, Şubat ayında ulaşılan 95’lik zirve seviyesinden hala uzak.

Uzun vadeli fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, Zhu, UpOnly ile Şubat ayı sonlarında yaptığı bir röportajda, Bitcoin’in önde gelen değer deposu olarak altının pazar payını kırması halinde gelecekte 2,5 milyon dolara ulaşmasının “kesinlikle mümkün” olacağını söylemişti:

“O zaman zaten 100 trilyon doların yarısına ulaştınız ve bu sizi BTC başına 2,5 milyon dolara götürecek ve bence bu kesinlikle mümkün.”

Bu arada Three Arrows Capital, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Avalanche’ın yanı sıra bir dizi DeFi protokolüne (Aave, Balancer, SushiSwap) ve kripto para birimi şirketlerine (BlockFi, Deribit) yatırım yaptı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x