Three Arrows Capital Kurucu Ortağı, Bitcoin (BTC) Hakimiyetinin Ufak Yatırımcılarla Alakasız Olduğunu Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Three Arrows Capital Kurucu Ortağı, Bitcoin (BTC) Hakimiyetinin Ufak Yatırımcılarla Alakasız Olduğunu Söyledi

Popüler isme göre Bitcoin (BTC) hakimiyeti metriği milyarder olmayanları ilgilendirmemeli.

tc

Popüler isme göre Bitcoin (BTC) hakimiyeti metriği milyarder olmayanları ilgilendirmemeli.

Riskten korunma fonu Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, kısa süre önce Bitcoin hakimiyetinin yalnızca milyarderler için geçerli olduğunu söyledi. Zhu, son açıklamasında en büyük iki kripto para biriminden ziyade riskli kripto paraları tercih eden yeni yatırımcılara hitap etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yılın başlarında, spekülatif çılgınlık, perakende yatırımcıların astronomik kazançlar aramasıyla Dogecoin benzeri meme token’larının daha da popüler olmasına neden oldu. Zhu, Solana ve Avalanche (ve ekosistemlerine) söz konusu olduğunda kişisel olarak onların başarısı konusunda bahse girebileceğini söyledi. Ünlü isim yine de hem Bitcoin hem de Ethereum’da yükselişini sürdürüyor. İlkinin altının piyasa değerini değiştireceğini, ikincisinin ise en sonunda 25.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Zhu, Şubat ayında, Bitcoin’in uzun vadede 2,5 milyon dolara ulaşmasıyla ilgili tuhaf bir tahminde dahi bulundu.

Ancak bazıları, önde gelen kripto para biriminin çok fazla avantajı olmadığına inanıyor. Ekonomist Alex Krüger geçtiğimiz günlerde “olağanüstü” getiriler arayan kripto yatırımcılarının paralarını başka bir yere koymaları gerektiğini tweetledi.

Bitcoin Hakimiyeti

30 Temmuz’da yüzde 49.25’lik bir zirveye ulaştıktan sonra, Bitcoin’in hakimiyeti rotayı tersine çevirdi ve 10 Eylül’de yüzde 40 seviyesinin altına düştü. El Salvador’un kripto para birimini resmi olarak kabul etmesi Bitcoin’in değerini artırmaya yardımcı olmadı. Bu sırada perakende yatırımcılar Solana’ya para yığıyordu.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin hakimiyeti, 3 Ocak’taki %73’lük yüksek seviyesinden düştü. BTC hakimiyeti şu an %41 oranında.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x