Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tom Lee: Gerçek FOMO Bitcoin 10.000 Dolara Ulaştığında Başlayacak

Tom Lee: Gerçek FOMO Bitcoin 10.000 Dolara Ulaştığında Başlayacak

ABONE OL:google-news

Ünlü Bitcoin boğası ve Fundstrat’ın baş analisti Tom Lee, gerçek FOMO’nun Bitcoin’in 10.000 dolara ulaştığında başlayacağını söyledi.

Lee, Financial Times gazetesicisi Adam Samson’un tweetine yanıt olarak bu açıklamayı yaptı. Samson tweet’inde, Bitcoin’in “seviye 10 FOMO’ya” doğru gittiğini, Bitcoin’in 8.900 dolar olduğunda 5 FOMO seviyesinin tetikleneceğini ve bunun 2017’de 3.200 dolardan Bitcoin’e ulaşmaya eşdeğer olduğu anlamına geldiğini söyledi.

Grafik, Samson’ın paylaştığı grafik Bitcoin piyasasının FOMO seviyelerini 1-10 arasında kategorize eden bir Fundstrat çalışmasının bir parçası. Grafiğe göre, daha yüksek bir fiyat, yatırımcıların Bitcoin fiyatının önemli bir değer eşiğe gelmesi durumunda dair artan duygularını temsil ediyor.

Fundstrat, Bitcoin’in 6.950 dolar üzerindeki son hamlesinin FOMO’nun ilk seviyesini tetiklediğini ve yatırımcıların dijital varlığa ihtiyatlı bir şekilde yatırım yapmaya başladığını belirtiyor. Bitcoin 8.340 dolar direncini kırdığında ise orta FOMO seviyesinin başladığı ifade ediliyor.

Daha önce Lee, Bitcoin fiyatının bu yıl 10.000 dolar olacağını öngörmüştü.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar