Yükleniyor...

Tom Lee’ye Göre Bitcoin (BTC) Uzun Vadede Kâr Getiren Bir Yatırım Aracı

Fundstrat Global Advisers'ın kurucu ortağı Tom Lee'ye göre, Bitcoin (BTC) uzun vadede kâr getiren bir yatırım aracı.

Tom Lee Bitcoin

Fundstrat Global Advisers’ın kurucu ortağı Tom Lee’ye göre, Bitcoin (BTC) uzun vadede kâr getiren bir yatırım aracı. Lee, birçok yatırımcının Bitcoin’i uzun vadeli yatırımla değerlendirmesi gerektiği görüşünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lee, Bitcoin’in hiper volatiliteli bir varlık olduğunu ve bu oynaklığının birçok trader için onu mükemmel kıldığının altını çiziyor. Ünlü analist, genel olarak yatırımcıların Bitcoin’de farklı bir yaklaşımı benimsemesi gerektiğini ve dijital varlığın uzun vadeli yatırımla değerlendirilmesi gerektiğini belirtiyor.

Lee, bu değerlendirmelerini Bloomberg’in Bitcoin’deki sert düşüşü atıfta bulunduğu tweet’e verdiği cevapla yaptı. En değerli kripto para birimi son 24 saatte yüzde 20’ye yakın değer kaybederek 10.974,54 dolara kadar gerilemiş durumda. Kripto para piyasasının geri kalanıda Bitcoin’deki düşüşe paralel olarak sert şekilde düşüyor.

Bugün, Washington Post’un köşe yazarı Michelle Singletary de Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenlerin dikkatli olmaları tavsiyesinde bulunarak şunları söyledi:

Bitcoin’deki mevcut fiyat dalgalanması birçok insanın çok para kazanmak için büyük bir fırsatı kaçırmaktan korkmalarından kaynaklanıyor. Ancak Bitcoin satın almak hala kumar oynamaya benziyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x