Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Tom Lee'ye Göre Bitcoin (BTC) Uzun Vadede Kâr Getiren Bir Yatırım Aracı

Tom Lee’ye Göre Bitcoin (BTC) Uzun Vadede Kâr Getiren Bir Yatırım Aracı

ABONE OL:google-news

Fundstrat Global Advisers’ın kurucu ortağı Tom Lee’ye göre, Bitcoin (BTC) uzun vadede kâr getiren bir yatırım aracı. Lee, birçok yatırımcının Bitcoin’i uzun vadeli yatırımla değerlendirmesi gerektiği görüşünde.

Lee, Bitcoin’in hiper volatiliteli bir varlık olduğunu ve bu oynaklığının birçok trader için onu mükemmel kıldığının altını çiziyor. Ünlü analist, genel olarak yatırımcıların Bitcoin’de farklı bir yaklaşımı benimsemesi gerektiğini ve dijital varlığın uzun vadeli yatırımla değerlendirilmesi gerektiğini belirtiyor.

Lee, bu değerlendirmelerini Bloomberg’in Bitcoin’deki sert düşüşü atıfta bulunduğu tweet’e verdiği cevapla yaptı. En değerli kripto para birimi son 24 saatte yüzde 20’ye yakın değer kaybederek 10.974,54 dolara kadar gerilemiş durumda. Kripto para piyasasının geri kalanıda Bitcoin’deki düşüşe paralel olarak sert şekilde düşüyor.

Bugün, Washington Post’un köşe yazarı Michelle Singletary de Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenlerin dikkatli olmaları tavsiyesinde bulunarak şunları söyledi:

Bitcoin’deki mevcut fiyat dalgalanması birçok insanın çok para kazanmak için büyük bir fırsatı kaçırmaktan korkmalarından kaynaklanıyor. Ancak Bitcoin satın almak hala kumar oynamaya benziyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar