Top Shot NFT Platformuna WNBA Anları da Eklendi • Coinkolik
Yükleniyor...

Top Shot NFT Platformuna WNBA Anları da Eklendi

NBA'in kadın basketbol liginin dijital koleksiyon ürünleri NFT olarak sunulacak.

WNBA NFT

NBA’in kadın basketbol liginin dijital koleksiyon ürünleri NFT olarak sunulacak. Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği’nden (WNBA) anlar, Ulusal Basketbol Birliği’nin (NBA) dijital koleksiyon platformu Top Shot’a ekleniyor.

WNBA oyuncuları derneği, Top Shot yaratıcısı Dapper Labs ve OneTeam Partners ajansı arasındaki anlaşma ile taraftarların Kuzey Amerika’nın önde gelen kadın basketbol müsabakasından ikonik dijital anları satın almalarını sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Top Shot’ta yer alan koleksiyonda, 2020 lig MVP’si A’ja Wilson, Basketball Hall of Famer Lisa Leslie tarafından yönetilen geçmiş ve şimdiki WNBA oyuncularının oyun içi anlarını içerecek.

İlk WNBA Paketi 27 Ağustos’ta Sunuldu

WNBPA’nın sponsorluk ve lisanslama ortağı OneTeam, oyuncular adına anlaşmayı kolaylaştırdı. Birçok ABD profesyonel spor oyuncu sendikası tarafından desteklenen şirket, aynı zamanda WNBPA’nın NFT stratejisine liderlik etmekten de sorumlu.

WNBA’nın Top Shot’a eklenmesiyle birlikte platformun bu baharda milyonuncu kullanıcısına ulaşması aynı anda oldu. CryptoSlam ayrıca, Top Shot’ın NFT pazarının tanıtılmasından bu yana yaklaşık 700 milyon ABD doları tutarında işleme ev sahipliği yaptığını da bildirdi.

Dapper Labs’in ortaklıklar başkanı Caty Tedman, konuyla ilgili şöyle konuştu;

“25. sezonunda WNBA’yı ve Top Shot’taki oyuncuları ilk kez sahneye çıkarmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Taraftarların sevdikleri spor ve oyuncularla bağlantı kurma biçiminde devrim yaratmaya ve taraftar deneyimini dönüştürmek için hedefi paylaşmaya odaklandık. İkonik ve çığır açan ligin ruhuna uygun olarak, bu lansman WNBA ve taraftarları için yaptıklarımız sadece bir başlangıç.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x