Yükleniyor...

Trader Austin Arnold, Nisan Ayında Patlama Potansiyeli Olan 12 Altcoin Açıkladı

Kripto para trader'ı ve influencer Austin Arnold, önümüzdeki ay patlayacağına inandığı 12 altcoin'in adını verdi.

altcoin patlama

Kripto para trader’ı ve influencer Austin Arnold, önümüzdeki ay patlayacağına inandığı 12 altcoin’in adını verdi. Arnold, yeni videosunda listelesini açıklamaya Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) ile başladı. Kripto para trader’ı, sanal emlak alanı genel kabul gördükçe platformların astronomik olarak büyüyeceğini savundu:

“Dünya daha fazla dijital trendde ve Decentraland ve Sandbox kendilerini bu VR sanal gayrimenkul devriminde büyük oyuncular olarak konumlandırıyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arnold, indeksleme protokolü The Graph’ı (GRT) da 2021’de potansiyeli olan başka bir altcoin olarak adlandırıyor:

“Ethereum, Cardano, Polkadot veya bu akıllı sözleşmelerden herhangi biri için DApp platformları dünyanın merkeziyetsiz süper bilgisayarı olacaksa, tüm bu bilgileri sorgulamanın bir yoluna ihtiyacımız olacak. İşte The Graph tam olarak bunu yapmayı hedefliyor.”

Kripto para trader’ına göre dalgalanmaya ayarlanan bir başka altcoin, daha fazla özellik eklemek için kısa süre önce ana ağ lansmanını Haziran ayına erteleyen video akışı blok zinciri Theta (THETA).

“Bunu Haziran ayına kadar zorlamalarının nedeni, şirketin, geliştirme ekibinin hala değiştirilebilir olmayan bir token için bazı yapı taşlarını veya Theta mainnet 3.0 için NFT pazarını dahil etmeye çalıştığını belirtmesidir.”

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), Arnold’a göre, likidite sağlayıcıları için onu “çok daha çekici” hale getirecek özellikler sunduğu için önemli bir potansiyele sahip. İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH) ise daha fazla yatırımcı ilgisini topladığı için Arnold’un listesinde yer alıyor.

Arnold’a göre, Cardano’nun (ADA) Afrika’ya kamu-özel ortaklıkları yoluyla planlanan girişi, akıllı sözleşme platformunun fiyatı için iyi bir haber çünkü beşinci en büyük kripto varlığını ekosistemini büyütecek bir konuma getiriyor. Trader daha sonra, Nisan ayında patlayacağını düşündüğü başka bir altcoin olarak kendisini “tam DeFi (merkezi olmayan finans) ekosistemi” olarak adlandıran bir proje olan TrustSwap’ı (SWAP) açıklıyor. Arnold, TrustSwap’in Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) dışında diğer blok zincirlerine genişlemesinin en büyük satış noktası olduğunu savunuyor.

“Projelerin ilerleme kaydettiğini görmek çok güzel ve bu sadece BSC için geçerli değil. Avalanche (AVAX), Algorand (ALGO) gibileri de var.”

Merkezi olmayan borsa Polkastarter (POLS) ve çapraz zincir NFT protokolü SuperFarm (SUPER), Arnold’un merkezi olmayan finansta fırlayabileceğini söylediği diğer altcoin’ler.

Arnold ayrıca, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i (LINK), yakın zamanda kendi ekosistemine merkezi olmayan eşler arası dosya depolama ağı Filecoin’i (FIL) entegre ettiğinden, pek çok avantajı olan bir altcoin olarak adlandırıyor.

“Chainlink, resmi olarak Filecoin ile entegre oldu. Dolayısıyla, herhangi bir DeFi altcoin’i gibi Filecoin de birlikte çalışabilmelidir, dış dünyaya bağlanmalıdır ve bunu gerçekleştirmelerine izin vermek için Chainlink’i seçtiler.”

Birlikte çalışabilirlik ve ölçeklendirme çerçevesi Polygon (MATIC), kullanıcılar için gas maliyetlerini azaltmaya yönelik son çabalar nedeniyle kripto trader’ının listesini tamamlıyor.

“Son zamanlarda daha düşük gas ücretleri için Ocean Protocol ile ortaklık kurdular. Polygon ekosisteminin büyümeye devam ettiğini görüyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x