Trader, Bitcoin'in Parabolik Bir Yapı Oluşturduğunu ve İki Önemli Altcoin'in Ralliye Hazırlandığını Söyledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Trader, Bitcoin’in Parabolik Bir Yapı Oluşturduğunu ve İki Önemli Altcoin’in Ralliye Hazırlandığını Söyledi

Popüler bir kripto para analisti ve trader'ı, kripto para piyasası güç belirtileri göstermeye devam ederken, Bitcoin ve iki büyük altcoin için büyük yükselişler öngördü.

analiz

Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı, kripto para piyasası güç belirtileri göstermeye devam ederken, Bitcoin ve iki büyük altcoin için büyük yükselişler öngördü.

Inmortal olarak bilinen trader, Bitcoin’in (BTC) parabolik bir hareket için hazırlandığına dair işaretler gösterdiğini ifade etti. Ona göre, mevcut fiyat hareketi, lider kripto yaklaşık 26.000 dolardan 42.000 dolara büyük bir hamle başlatmadan önce 2020’nin sonlarındaki BTC konsolidasyonunu hatırlatıyor:

“Mevcut PA (fiyat hareketi) bana kaçınılmaz olarak Aralık 2020 PA’sını hatırlattı. Direnç altında konsolidasyon, dikey birikim, yeniden birikim/ayı kapanı. Parabolik bir aşamada en yaygın üç yapı. Tabii ki, bu sadece bir fraktal. Fiyat aynı şekilde devam etmeyebilir. Ancak yapıları karşılaştırmak bizim için her zaman faydalıdır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) bir göz atan trader, güçlü bir yükseliş başlatmadan önce altcoin’in 30 doların altında konsolide olmaya devam etmesini beklediğini söylüyor.

“LINK’in burada gösterdiği gücü seviyorum. Bu seviye civarında birikiyor ve 35-44 dolar arasında satılıyor.”

CoinGecko’ya göre Chainlink yazının yazıldığı sırada 25.64 dolardan işlem görüyor. 35-44 dolara doğru hareket, mevcut fiyatlardan %37-73’lük bir kazancı temsil ediyor.

Son olarak Inmortal, kripto türevleri borsası FTX’in yerel token’ı FTT’nin, son birkaç hafta boyunca BTC’nin piyasadaki hakimiyetinin ortasında en iyi performans gösterenlerden biri gibi göründüğünü belirtti.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 doların üzerine çıkmadan önce token’ın 57 dolar civarında dibe vurmasını bekliyor.

“FTT, BTC uçarken en güçlü alternatiflerden biri. Bu iyiye işaret.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x