Yükleniyor...

Trader Jason Pizzino, DOT ve AVAX’ın İzlenmesi Gerektiğini Söyledi

Kripto stratejisti ve trader Jason Pizzino, altcoin piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve iki kripto varlığı daha yakından takip ettiğini açıkladı.

full shot man with binoculars

Kripto stratejisti ve trader Jason Pizzino, altcoin piyasaları güç belirtileri göstermeye devam ederken Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX) ve iki kripto varlığı daha yakından takip ettiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videosunda açıklamalarda bulunan Pizzino, 210.000 YouTube abonesine blockchain ağı Polkadot’un kısa bir bekleme süresinden sonra yaklaşık 50 dolara yükselmeye devam etmesini beklediğini söyledi:

“Bir, iki yukarı hareket için konsolidasyon görmek istiyoruz, [28 dolara] geri dönüş olacak, konsolide olacak ve ardından yukarı hareket edecek. Bunlar, bir DOT trade’i için olumlu bir sonuç için aradığım seçenekler.”

Akıllı sözleşme platformu Avalanche’ı da inceleyen Pizzino, bir sonraki ralliye başlamadan önce AVAX’ın konsolide olmasını beklediğini söyledi:

“Düzeltmeyi önceki bölgelere (45 dolar) düşürürsek, bu, tekrar yola çıkmadan önce konsolidasyon döneminde daha fazla zamana ihtiyacımız olacağı anlamına geliyor… Bir sonraki hamleden önce konsolidasyonu görmek istiyorsunuz. Bu, güçlü görünen bir kripto para birimi.”

Analistin radarına aldığı bir diğer altcoin ise Cosmos (ATOM). Kripto strateji uzmanına göre, fiyat artışına devam etmeden önce ATOM’u 30 ila 37 dolar arasında görmek istiyor.

“O güzel konsolidasyonu yakalarsak, biraz dinlenme süresi olacak, sonra tekrar yola çıkarız. Görmek istediğimiz tam olarak bu.”

Trader’ın listesinde yer alan son kripto para, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI). Pizzino, SUSHI’nin yükseliş trendini sürdürmek için kritik seviyelerin üzerinde kalması gerektiğini söyledi.

“Bu seviyeleri tutmamız koşuluyla makul bir kurulumda, yani yaklaşık 14 dolar. Tabii ki, 12 doların altına düştüğünü görmek istemiyorum ve en kötüsü, buradaki bu seviye, yaklaşık 9,50 dolar çünkü bu sizin yüksek dip seviyeniz. Eğer dipler kırılmaya başlarsa, o zaman bu bir düşüş trendi olarak kabul edilir. ”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x