Yükleniyor...

Travis Kling’e Göre Bitcoin 2020 Yılında Tüm Zamanların Rekorunu Kıracak

En büyük kripto para birimi Bitcoin, yeni ayın başında 10.

Travis Kling Bitcoin 2020

En büyük kripto para birimi Bitcoin, yeni ayın başında 10.000 doları aştı ve şu sıralar 11.000 dolara dayanarak son haftalarda görülen düşüş eğiliminden çıkmış gibi duruyor. Bitcoin yayın sırasında 10.838 dolardan el değiştiriyordu.

Bitcoin’deki bu yükseliş Anthony Pompliano gibi birçok kripto para yatırımcısının oldukça iddialı açıklamalarda bulunmasına neden oldu ve bu da yatırımcıların umutlarını tazelemiş durumda.

Kripto para sektörünün yakından tanıdığı Ikigai Asset Management’in kurucusu ve CIO’su Travis Kling’den de yatırımcıların umutlarını tazeleyecek, iddialı bir açıklama geldi. Kling, Bitcoin’in 2020 yılında tüm zamanların rekorunu kıracağını ve şimdiye kadar görülen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların da ötesine geçileceğini belirttiği bir rapor paylaştı.

Şirketin onuncu aylık kripto para ve geleneksel piyasalar raporunda önemli ayrıntılara değiniliyor. Raporda kripto para sektörünün dünyayı ciddi bir şekilde değiştirebileceğinden ve bu süreçte trilyonlarca dolarlık değer üretilebileceğinden bahsediliyor. Şirket sadece Bitcoin’in değil kripto para piyasasının da genel olarak tüm zamanların rekorunu kıracağını ve 2019 yılının ikinci çeyreğinden sonra ciddi bir yükseliş yaklanacağını iddia ediyor.

Varlık yönetimi şirketinin bu kadar iddialı konuşmanın asıl nedeni hiç şüphesiz ana akım medyanın kripto para sektörüne olan ilgisinin ciddi oranda artmış olması. Diğer nedenler arasında ise kripto para yatırımcısı olmayanların sektöre katılım yapmaya başlaması ve borsa hacimlerinin ciddi şekilde artması yatıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner