Yükleniyor...

Trend Avcıları Bölüm 2: Yeni trendler, Dymension ve Bitcoin analizi

Coinkolik'in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, ikinci bölümde yeni trendleri, Dymension (DYM) gidişatını ve Bitcoin analizini ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, ikinci bölümde yeni trendleri, Dymension (DYM) gidişatını ve Bitcoin analizini ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında başlayan Trend Avcıları, ikinci bölümünde kripto piyasasının yeni trendlerini, Dymension projesini ve Bitcoin’in gidişatını inceledi. Trend Avcıları, özellikle Dymension’un yarattığı etkinin altını çizdi.

Trend Avcıları’nın ikinci bölümüne göre, piyasanın yükselişinde bir nevi yatırımcıların ve piyasa yapıcıların etkisi oldu. Gündem, alıcıların elindeki kuvveti ortaya koydu. Bölümde, özellikle ETF sonrası oluşturulan kâr satışı gündeminin başarılı bir manipülasyon olduğunun altı çizildi. BTC’nin 38 bin dolara düşüşü ve daha sonrasında 45 bin doları aşması ön plana alındı.

Trend Avcıları, ilerleyen zamanlarda spot Ethereum ETF’lerin gündem olacağını ve çok konuşulacağını ifade etti. Yeni trendlerin önemine değinen ekip, özellikle Cosmos ekosistemindeki airdrop’ların altını çizdi. Trend Avcıları’ndan Yağız, trendlerin daha çok yatırımcıların yaklaşımıyla birlikte oluştuğu ifade etti.

Trend Avcıları’ndan Özgür ise yeni trendin finansal okur yazarlık olduğunu ve artık kripto yatırımcılarının daha bilinçli hareket etmeye başladığını belirtti. Ekip, Dymension’un Cosmos ekosistemine yönelen ilgiden faydalanan önemli bir kripto projesi olduğunu aktardı.

Yeni trendlerin ne olduğunu, trendlerden nasıl faydalanılabileceğini ve Dymension’un yarattığı etkiyi merak edenler, Coinkolik YouTube kanalından Trend Avcıları’nın ikinci bölümünü izleyebilirler.

İzlemek için: Tıklayınız

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner