Yükleniyor...

Trend Avcıları Bölüm 5: Memecoinlerde ‘dilencilik’ rüzgarı!

Coinkolik'in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, beşinci bölümde PreSale furyasını ve memecoin'lerin gidişatını ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, beşinci bölümde PreSale furyasını ve memecoin’lerin gidişatını ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, beşinci bölümde bir anda patlama yapan PreSale’ları ve ortalığı karıştıran memecoin furyasını değerlendirdi.

Coinkolik’in YouTube kanalında başlayan Trend Avcıları, beşinci bölümünde kripto piyasasının ilerleyişini, PreSale’ların bir anda devasa hacimlere ulaşmasını ve memecoin’lerdeki tehlikenin altını çizdi.

Trend Avcıları’nın beşinci bölümüne göre, SLERF ile tehlikeli bir duruma dönüşen PreSale çılgınlığı, son bulma noktasında. Özellikle de Solana ekosistemindeki memecoin’lere artan talebin riskine değinen Trend Avcıları, piyasanın gidişatını yorumladı.

Trend Avcıları, ilerleyen süreçlerde memecoin piyasasının nasıl bir yol çizebileceğine değindi. Memecoin’lerdeki tehlikenin henüz sonlanmadığına değinen ekip, kripto yatırımcılarının bu süreçte dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner