Anasayfa Altcoinler Tron CEO'su Justin Sun'dan 4.5 Milyon Dolarlık Yemekle İlgili Yeni Açıklamalar

Tron CEO’su Justin Sun’dan 4.5 Milyon Dolarlık Yemekle İlgili Yeni Açıklamalar

Tron CEO’su Justin Sun, Warren Buffett’le yakında özel bir yemeğe çıkacak. Justin Sun, 4.5 milyon dolar ödediği özel yemekte Warren Buffett ile birlikte olacak. Özellikle kripto topluluğunun büyük oranda dikkatini çeken yemekle ilgili daha fazla detay ortaya çıktı. Sun, Yahoo! Finance ile kısa süre önce yaptığı röportajda yemekle ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

“Warren Buffett’i İkna Etmek Mümkün Değil”

Justin Sun, 20. yüzyılın en başarılı yatırımcısı olarak gösterilen Warren Buffett’in kripto paralara olan nefretinin bir yemekle silinip atılamayacağını belirtiyor. Bu konuda Sun, “Warren Buffett’i sadece üç saat içinde kripto para almaya ikna etmek gerçekçi olamaz” değerlendirmesinde bulunuyor.

Sun, üç saat sürecek olan yemeğin temel amacının kripto para birimi endüstrisinin gelişimi ve toplam işlem sayısı ile Ethereum’u geçmek üzere olan kripto para birimi TRX’in ilerleyişi üzerine olacağını vurguluyor. Dahası, Sun, bu özel yemeği Tron CEO’sunun kendi servetini yapmasına yardımcı olan Buffett’e minnettarlığını göstermek için bir fırsat olarak görüyor.

Röportajın en ilginç kısmı ise ana akım medyada “Kripto’nun CEO’su” olarak görülen Justin Sun’ın akşam yemeğinin parasının BitTorrent’ten kazandığı parayla ödemiş olması.

Tüm bunlara ek olarak Sun, uzun zamandır borsaya yatırım yaptığını ve kripto para piyasası ile geleneksel piyasalar arasında birçok ortak nokta bulunduğuna dikkat çekiyor. Muhtemele yemekte konuşulacak konulardan birisi de bu olacak.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları