Anasayfa Haberler Tron (TRX), 20 Milyon Dolarlık Geri Alım Planını Açıkladı

Tron (TRX), 20 Milyon Dolarlık Geri Alım Planını Açıkladı

ABONE OL:google-news

Tron Vakfı’nın lideri Justin Sun, TRX topluluğuyla bir canlı yayın yaptı. Sun, birkaç önemli konuyu hakkında konuştu ve gelen soruları cevapladı. Sun’un ele aldığı konular arasında Tron’un dolaşımdaki TRX’in bir bölümünü geri alma planıydı.

Canlı yayının hemen ardından Tron’a ait Medium hesabından plana ilişkin detaylar paylaşıldı. Geri alım planı kapsamında, Tron Vakfı, TRX’in piyasa istikrarını artırmak amacıyla dolaşımdaki TRX’in bir bölümünü geri alacak. Bu geri alım için 20 milyon dolardan daha az olmayacak şekilde bir bütçe ayrılacak.

Vakıf geri aldığı TRX’leri 2020’de yeniden piyasaya sürmeyi planlıyor. Ancak yeniden piyasa sürülmeden önce geri alınan TRX’lerin nasıl kullanılacağıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Vakfın nihai hedefi Tron ekosistemine olan güvenini ortaya koymak.

Duyurunun ardından TRX yüzde 3 artış gösterdi. Bu son yükselişle TRX’in haftalık grafikteki artışı yüzde 20’yi bulmuş oldu.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

899BeğenenlerBeğen
393TakipçilerTakip Et
16,510TakipçilerTakip Et
469AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar