Yükleniyor...

Tron (TRX), GameFi Projeleri İçin 300 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlattı

Tron Foundation, GameFi projelerini desteklemek için APENFT ve WINKLink ile işbirliği yaparak 300 milyon dolarlık bir fon başlattı.

tron

Tron Foundation, GameFi projelerini desteklemek için APENFT ve WINKLink ile işbirliği yaparak 300 milyon dolarlık bir fon başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler blockchain platformu, blockchain oyunlarına artan ilgiyle beraber, GameFi projelerini desteklemeye adanmış 300 milyon dolarlık yeni bir fon başlattığını duyurdu.

Tron’dan 300 Milyon Dolarlık Fon

Tron, TRON Arcade adlı fonun önde gelen NFT projesi APENFT ve DeFi projesi WINKLink ile işbirliği içinde bu fonu başlatma kararı aldı.

TRON Arcade, geliştiricilerin oyna-kazan mekanizmasını kullanarak oyunlar oluşturmasını desteklemeye ve böylece TRON, APENFT ve WINKLink ekosistemlerinde sağlam bir DeFi içeriği ve eğlence topluluğu oluşturmaya yöneliktir.

TRON, genç neslin gerçeklikten oyun yoluyla çevrimiçi dünyaya kaçma konusundaki derin arzusunun, GameFi’ın doğuşuna yol açtığını belirtti.

GameFi, oyuncuların en sevdikleri oyunları oynarken ödüller kazanmalarını sağlar. Kullanıcıların çeşitli video ve mobil oyunlara olan ilgisinden yararlanan merkezi olmayan platformlar, geliştiricilerin oyuncuları ekranlarına bağlı tutan çeşitli ilgi çekici oyunlar başlatmasına olanak tanır.

Merkezi olmayan platformlar, oyuncuları gerçek dünyada kullanılabilecek veya oyun içi varlıkları satın almak için kullanılabilecek dijital varlıklarla ödüllendirerek, çok sayıda kullanıcıyı kendilerine çeker.

TRON, bu yeni fonu, blockchain teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini teşvik etme ve kullanıcı topluluğunu artırma konusundaki uzun vadeli hedefini gerçekleştirme çabalarını artırmak için kullanmayı planlıyor.

Yapılan açıklamaya göre TRON Arcade, önümüzdeki üç yıl içinde çeşitli GameFi projelerini destekleyecek.

Yeni girişim hakkında konuşan Tron’un kurucusu Justin Sun şunları söyledi:

“GameFi, DeFi, NFT ve kripto alanının anlaşılmasını kolaylaştıran önemli bir şey olacak. Tron herkesin erişebileceği sağlam bir GameFi ekosistemi oluşturmak için APENFT ve WINKLink ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyor”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x