Yükleniyor...

Tron TVL’si Temmuz Ayında 6 Milyar Dolara Ulaştı

TRON (TRX), düzensizliğin hakim olduğu kripto para piyasasına rağmen Temmuz 2022'de büyüme gösterdi.

Tron

TRON (TRX), düzensizliğin hakim olduğu kripto para piyasasına rağmen Temmuz 2022’de büyüme gösterdi.

En büyük ikinci halka açık zincir olan TRON, geçen yıl elde ettiği yüksek TVL’li günlerine geri dönüyor. TRON, DeFi’ye olan yatırımcı ilgisinin canlanmasından dolayı, Temmuz ayında 6 milyar dolarlık TVL’ye ulaştı.

Akıllı Sözleşmeler TRON’un TVL Rakamlarını Artırıyor

2017 yılında Justin Sun tarafından kurulan TRON’un TVL’si sistemdeki dApps’lerin üst sıralara çıkmaya başlamasıyla birlikte Temmuz ayında yükseldi. Son iki yıldır en çok DeFi akıllı sözleşmelerinden güç alan TRON’un Temmuz ayında toplam TVL’si yaklaşık yüzde 50 artış gösterdi.

Temmuz ayının başında 3,95 milyar dolar olan TVL’nin Temmuz ayı sonunda 5,91 milyar dolara yükseldiği görülüyor. Geçen yılın aynı döneminde 1 milyon dolara yakın bir TVL’ye sahipti. 2022 yılının Temmuz ayında yaşanan bu yaklaşık yüzde 50’lik büyüme, TRX’in beğenilen bir proje olduğunu destekliyor.

Tüm bunlara ek olarak büyümeyle birlikte TRON’un Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum’un arkasında üçüncü sıraya yükseldiği görüldü.

Haberin yazıldığı an itibariyle TRON’un anlık fiyatı şu şekilde:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner