Yükleniyor...

Tron’un Logosu Twitter’da Kripto Para Emojileri Arasına Katıldı

Son zamanlarda Twitter, kripto para projelerinin tanıtımı amacı ile emoji halindeki logoları kendi platformu üzerinden kullanımına açmaya başladı.

tron logo twitter

Son zamanlarda Twitter, kripto para projelerinin tanıtımı amacı ile emoji halindeki logoları kendi platformu üzerinden kullanımına açmaya başladı. Bu emojilere katılan son proje ise Tron (TRX) oldu. Kripto para topluluğu tarafından merakla beklenen Tron 4.0 etkinliği öncesinde CEO Justin Sun tarafından açıklanan emoji haberi, TRON kullanıcıları tarafından heyecanla karşılandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Markalı emojiler Twitter’da ücretli bir hizmet. Kesin olarak fiyatı belirsiz olsa da, The Block’un araştırma direktörü Larry Cermak kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Twitter reklam harcamasına minimum 50.000 dolar taahhütte bulunan firmaların bu hizmeti kullanabildiğini iddia etti. Ancak bu iddia ile birlikte PepsiCo ve Anheuser-Busch gibi markaların kendi emojileri için 1 milyon dolar ödediği biliniyor.

Normal emojilerin aksine, bu tarz reklam taahhütü ile ortaya çıkan emojiler kendi başlarına kullanılamaz. Emoji kullanmak için ilgili alana hashtag eklenmesi gerekiyor.

TRON CEO’su Sun, ayrıca Twitter’daki hesaplarını takip eden ve TRON’un emojisini profil bilgileri arasına ekleyen kullanıcılar için bir hediye paketini de duyurdu.