Yükleniyor...
Sponsored

Türk Savunma Sanayi Şirketi ASFAT’tan NFT Serisi Geliyor

Devlet savunma sanayi şirketi ASFAT, Türk savunma sanayiinde bir ilki gerçekleştirerek Mekanik Mayın Temizleme Teçhizatı (MEMATT) NFT Koleksiyonu'nu başlatacağını duyurdu.

ASFAT NFT MEMATT

Devlet savunma sanayi şirketi ASFAT, Türk savunma sanayiinde bir ilki gerçekleştirerek Mekanik Mayın Temizleme Teçhizatı (MEMATT) NFT Koleksiyonu’nu başlatacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Savunma sanayi sektöründe bir ilke imza atan ASFAT, ilk defa dijital bir savunma sanayi içeriğini NFT teknolojisi ile lisansladı ve bu yeni teknolojik gelişmeyi sosyal medya hesaplarından açıkladı. Yeni trend NFT sektörüne Türkiye’den savunma sanayi şirketi ASFAT’da katılmış oldu.

Şirket, MEMATT’a ait dijital içeriklere telif hakkı lisanslarını yerleştirerek geleceğin interneti Web3 ekosisteminde de şimdiden yerini aldı.

Tasarlanan NFT’ler arasında dünyanın ileri gelen mekanik mayın temizleme cihazlarından olan; Azerbaycan, Burkina Faso, Togo gibi ülkelere ihraç edilen MEMATT’ın 3 görsel çalışması bulunuyor.

Koleksiyonun ilerleyen günlerde güncelleneceği ve Web3 çağı içerisinde diğer ASFAT projelerinin de yer alması için çalışmalara başlandığı bildirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x