Yükleniyor...

Türkiye’nin Tatil Rotaları NFT’ye Dönüştürüldü

Türkiye'den bir seyahat acentesi NFT sektöründe bir ilke imza attı.

tatil yerleri NFT

Türkiye’den bir seyahat acentesi NFT sektöründe bir ilke imza attı.

Tatil platformu Bugün Nereye Gidelim, Türkiye’nin önde gelen seyahat rotalarını NFT serisine dönüştürdü.

Bugün Nereye Gidelim platformu, kült bilim kurgu serisi Star Wars’un karakter ve sahnelerinden ilham alarak Türkiye’nin tatil rotalarını NFT serisine dönüştürdü.

Star Wars Serisinden İlham Alındı

starwars nft

Bugün Nereye Gidelim Kurucusu İlker Kulaksız projeyle ilgili detayları paylaşarak şöyle konuştu;

“Türkiye’nin tatil platformu olarak, hayata geçirdiğimiz NFT projemizle özlediğimiz tatil aktivitelerini yenilikçi bir konseptle bir araya getirmeyi amaçladık. Bu kapsamda bungalov, kiralık villa, tiny house tatil seçeneklerini ve kiralanabilir motoryatları, Star Wars serisinin öne çıkan karakter ve sahneleriyle birleştirerek etkileyici NFT kolajlar ürettik. Bu kolajları OpenSea’de sergiliyoruz.”

Projeyi tasarlarken, dijital teknolojilere, sosyal medyaya ve tüketici beklentilerine daima öncelik veren bir şirket olarak NFT gibi yenilikçi bir konseptin en uygun yol olduğu içgörüsünden hareket ettiklerini aktaran İlker Kulaksız, NFT koleksiyonları oluşturmak için doğru konsept seçiminin öneminin altını çizdi.

NFT konseptinin markalar için önemli fırsatlar barındırdığını belirten Kulaksız, sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Proje kapsamında sergilediğimiz eserleri inceleyenler, Droid’in de aralarında olduğu Star Wars karakterlerine eşlik eden Gümüşlük’teki bir günbatımına ya da galaksiler arası gezen bir motoryata rastlayabiliyor. Havuz başında kokteylini yudumlayan Han Solo ya da bir koyda güneşlenen Darth Vader ve Baby Yoda, etkileyici mizansenler oluşturuyor. Galaksi görsellerini ve Star Wars sahnelerini, eşsiz güzelliğiyle öne çıkan Marmaris, Bozburun ya da her mevsim güzel olan Gümüşlük gibi tatil rotalarındaki bungalovlarla ve motoryatlarla bir araya getiren hareketli ve sabit kolajlar, OpenSea’de görülebiliyor. Önümüzdeki dönemde de koleksiyonumuzu başka NFT’lerle genişletmeyi ve yeni NFT koleksiyonları duyurmaya, hizmetlerimizi son teknolojinin sunduğu inovatif araçlarla tanıtmayı sürdüreceğiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x