Yükleniyor...

Tuzla Belediye Başkanı: “Metaverse’te Arsa Alırken Dikkatli Olmak Lazım”

Hemen hemen her alanın ilgi duyduğu metaverse evreni, Türkiye’deki siyasi partilerin de gündeminde yer almaya devam ediyor.

sadi yazici metaverse sorularina cevap verdi

Hemen hemen her alanın ilgi duyduğu metaverse evreni, Türkiye’deki siyasi partilerin de gündeminde yer almaya devam ediyor. Bu kez Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kendisine sorulan metaverse sorusuna yanıt vererek bu konudaki düşüncesini paylaştı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, geçtiğimiz Ocak ayında ‘Başkan Gençlerle Buluşuyor’ programında, gençlerle bir araya gelerek metaverse hakkında konuşmuş ve Blockchain tabanlı yeni bir uygulama geliştirdiklerinin müjdesini vermişti.

Bu kez Youtube sayfası üzerinden takipçilerin kendisine sorduğu soruları cevaplayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, metaverse ile ilgili gelen sorulara da cevap verdi.

Metaverse İle İlgili Gelen Soruları Cevapladı

metaverse 2

Başkan Yazıcı, bir takipçisinin “Metaverse’de arsa almayı düşünüyor musunuz? Tavsiye eder misiniz?” sorusuna, “Şu anda arsa satın almadım.” şeklinde cevap verdi.

“Tavsiye ediyor musunuz?” sorusunu ise şöyle yanıtladı;

“Risk sermayeniz var ise bu risk sermayenizi kullanmanızı tavsiye ederim. Ama risk sermayeniz yoksa sadece hayatınızı idame ettiriyorsanız ya da hayatınızı garanti altına almak için birikim oluşturuyorsanız metaverse’e girip bazı şeyleri riske atmamakta fayda var. Dikkatli olmak lazım. Altyapısı sağlam, gelecek vadeden projelerden alınabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x