Yükleniyor...

Twitter, Arama İşlevine BTC ve ETH Fiyatını Endeksledi

Sosyal medya platformu Twitter, arama işlevine Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatını endeksledi.

Twitter Arama Islevine BTC ve ETH Fiyatini Endeksledi

Sosyal medya platformu Twitter, arama işlevine Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatını endeksledi.

Kripto para birimleri, dijital mecralar ile daha fazla entegre olmaya başladı. Özellikle Twitter, kripto endüstrisinin en aktif konuşulduğu mecra oldu. Sektörün pazarlama oranlarına bakıldığında, en çok müşteri potansiyeli Twitter‘da bulunuyor. Kripto yatırımcılarının aktif kullandığı platform, yeni bir özellik ekleyerek dikkat çekti. Twitter, kullanıcılarının arama sekmesine BTC ve ETH yazarak fiyat öğrenmelerine olanak sağladı.

Twitter Kullanıcıları BTC ve ETH Fiyatını Anlık Görebilecek

Sosyal medya platformunun getirdiği yenilik, arama çubuğunun daha işlevli kullanılmasını sağlayacak. Arama yerine, yatırım ürününün kısaltmasını yazanlar, o ürünün fiyatını anında görebilecek.

Twitter BTC ve ETH

Twitter, kripto para birimlerinden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için bu özelliğini aktif hale getirdi. Platformun CEO’su Elon Musk, yeni özelliğin finansal Twitter‘a gelen birçok ürün iyileştirmesinden birisi olduğunu belirtti.

Musk, Dogecoin (DOGE) için bu yeni özellikte hamle yapmadı. Şimdilik sadece BTC ve ETH görüntülenebiliyor. Bu grafik bilgileri, TradingView aracılığıyla yansıtılıyor.

Yeni özellik ile yoğun ilgi gören platform ekibi, önümüzdeki haftalarda sembol kapsamını genişletmek istediklerini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x