Yükleniyor...

Twitter CEO’su Jack Dorsey’den Bitcoin Açıklaması: Seni Seviyoruz Bitcoin

Popüler sosyal medya platformu Twitter'ın ve Bitcoin destekli ödeme sağlayıcısı Square’ın kurucusu Jack Dorsey, Bitcoin'le ilgili açıklamada bulundu ve "Seni seviyoruz Bitcoin" ifadelerini kullandı.

Twitter Jack Dorsey Bitcoin

Popüler sosyal medya platformu Twitter’ın ve Bitcoin destekli ödeme sağlayıcısı Square’ın kurucusu Jack Dorsey, Bitcoin’le ilgili açıklamada bulundu ve “Seni seviyoruz Bitcoin” ifadelerini kullandı.

Dorsey, 2019 mali yılının ikinci çeyrek raporunun açıklanmasının ardından Bitcoin’in Cash App gelirleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğuna dikkat çekti.

Finansal rapora göre Cash App, 2019 mali yılının ikinci çeyreği boyunca abonelik, hizmetler ve işlem bazlı gelirlerden 135 milyon dolar elde ederken, bu gelirin 125 milyon dolarlık kısmını Bitcoin gelirleri oluşturdu. Yani uygulamanın Bitcoin gelirleri toplam gelirine oranla yüzde 90’ından fazlasını oluşturuyor.

Durum böyle olunca Dorsey yaptığı açıklamayla Bitcoin’den övgüyle bahsetti. Dorsey, “Seni seviyoruz Bitcoin… 3.5 milyon müşterinin Haziran ayında genellikle haftada birden fazla olmak üzere Cash Card kullandığını gördük. Cash App ekosistemi ekonomik olarak güçlenme amacımıza ulaşmak için inanılmaz bir yol haritasına sahipler.” değerlendirmesinde bulundu.

Square’ın Cash App’inin bir önceki çeyreğe kıyasla Bitcoin gelirlerini ikiye katladığı görülüyor. Cash App’in 2019 mali yılının ilk çeyreğindeki Bitcoin gelirleri 65.6 milyon dolardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x