Yükleniyor...
Sponsored

Ubisoft, HBAR Vakfı İle İş Birliği Yaptığını Duyurdu

Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısı Ubisoft, merkeziyetsiz teknoloji konusunda HBAR Foundation ile iş birliği yaptığını duyurdu.

ubisoft isbirligi

Fransız video oyun geliştiricisi ve yayımcısı Ubisoft, merkeziyetsiz teknoloji konusunda HBAR Foundation ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ubisoft duyurusunda, Hedera ağının büyümesini desteklemek için HBAR ile bir anlaşma imzalandığı ve Ubisoft’un Hedera (HBAR) ekosistemine gireceğini açıkladı.

Ubisoft, Hedera Yönetim Konseyinde Yer Alacak

Hedera Hashgraph HBAR

Ubisoft, Hedera yönetim konseyinin bir üyesi olacak. Girişimciler Laboratuvarı programında bir Hedera uygulaması başlatacak. Bu girişim, Hedera ağı üzerinde yeni nesil oyunların geliştirilmesini, büyümesini ve piyasaya sürülmesini destekleyecek.

Konsey üyesi Ubisoft, bilgi işlem gücünü Hedera ağındaki bir düğümü çalıştırmak için kullanacak, yani Ubisoft bilgi işlem gücünü Hedera ağındaki işlemleri doğrulamak için kullanacak.

Ubisoft blok zinciri direktörü Didier Genevois konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi;

“Ubisoft’ta, dağıtılmış defter teknolojisinin, oyunculara oyunlarımızın gerçek paydaşları olmaları için yeni fırsatlar sunarak oyunun geleceği için bir anahtar tuttuğuna inanıyoruz. Hedera ağı, özellikle ölçeklenebilirliği, enerji verimliliği ve yenilikçi fikir birliği mekanizmasıyla bu teknolojiye umut verici bir yaklaşım sunuyor. Yönetim Konseyine katılımımız aracılığıyla Hedera ekosistemini keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x