Yükleniyor...

UFC Ağır Siklet Şampiyonu, Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almak İstiyor

UFC ağır siklet şampiyonu Francis Ngannou, Twitter'dan yaptığı açıklamada bir sonraki ödemesinin (fight purse) %50'sini Bitcoin olarak almak istediğini söyledi:

ufc 22

UFC ağır siklet şampiyonu Francis Ngannou, Twitter’dan yaptığı açıklamada bir sonraki ödemesinin (fight purse) %50’sini Bitcoin olarak almak istediğini söyledi:

“Kripto konusunda ailem ve arkadaşlarımla konuşuyorum. Bitcoin Afrika’da oldukça büyüdü ve fight purse’ümün yarını Bitcoin olarak almayı düşünüyorum. Bitcoin bir gelecek ve ben buna inanıyorum”

Dövüşçü son zamanlarda UFC ile de sözleşme konusunda anlaşmazlık yaşıyor. Bunun Bitcoin ile ilgisi olup olmadığı bilinmiyor.

Dövüşçü Bitcoin’in Afrika’da oldukça büyüdüğünü söyledi. Rakamlar da bu sözü doğruluyor. Chainalysis’in raporuna göre Afrika’da kripto para piyasası Temmuz 2020’den Haziran 2021’e kadar %1200’ün üzerinde artış gösterdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner