Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Uluslararası Para Fonu'ndan (IMF) Kripto Paralı Anket!

Uluslararası Para Fonu’ndan (IMF) Kripto Paralı Anket!

ABONE OL:google-news

Uluslararası Para Fonu (IMF) Twitter takipçilerine “5 yıl içinde öğle yemeğini nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz?” diye bir soru sordu. Şaşırtıcı bir şekilde en çok oy alan cevap kripto para birimleri oldu.

35.000’den Fazla Oy Kullanıldı

Halen aktif olan ankete 23 saatte 35 binden fazla oy kullanıldı.

Twitter topluluğuna sorulan soru “5 yıl içinde öğle yemeğini nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz?”du. Anket seçenekleri arasında nakit, kripto para, banka kartı ve mobil ödemeler yer alıyordu.

Şu anda anketin öne çıkan cevabı %56 oyla kripto paralar. Kripto paralar %27 ile mobil ödemeler takip ederken, onu %9 ile banka kartı ve %8 ile nakit para takip ediyor.

Uluslararası Para Fonu (IMF), parasal alan küresel işbirliğini teşvik etmek, finansal istikrarı sağlamak, uluslararası ticareti kolaylaştırmak, yüksek istihdamı ve sürdürülebilir ekonomik büyümeyi teşvik etmek ve dünyadaki yoksulluğu azaltmak için çalışan 189 ülkeden oluşan bir organizasyon. Dolayısıyla, Twitter profilindeki son anket insanların gelecekte kullanmayı umdukları şeyin güzel bir örneğini temsil ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar