Yükleniyor...

Uniswap Labs, NFT Pazar Yerini Yayınladı

Merkeziyetsiz borsa Uniswap'ın (UNI) geliştiricisi Uniswap Labs, NFT pazar yeri toplayıcı platformunu yayınladı.

Uniswap Labs NFT Pazar Yerini Yayinladi

Merkeziyetsiz borsa Uniswap’ın (UNI) geliştiricisi Uniswap Labs, NFT pazar yeri toplayıcı platformunu yayınladı.

Kripto endüstrisinin güçlü oyuncularından, NFT girişimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bir dönemin en popüler ürünlerinden birisi olan NFT, şimdilerde daha az ilgi görüyor. Ancak değiştirilemez ürünler, imajını kaybetmeden yoluna devam ediyor. Küresel anlamda geniş bir yer edinen NFT‘lere, ülkelerin ve kurumsalların ilgisi de giderek artıyor. Özellikle birçok ülkede, yapılan yeniliklerin NFT‘ler ile sergilenmesi dikkat çekti. Son olarak Uniswap, NFT pazar yeri toplayıcı Genie’yi satın almıştı. Bu satın alma, merkeziyetsiz borsanın NFT alanına da gireceğini belli etti. Bugün şirket, yeni bir duyuruyla platformunu yayınladı.

Uniswap Labs, NFT Pazar Yeri Toplayıcı Platformunu Başlattı

Merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI), merakla beklenilen NFT pazar yeri toplayıcı platformunu bugün duyurdu. Yapılan duyuruda, platforma yönelik görüntülere de yer verildi.

UNI, kripto para borsaları ile NFT pazar yerleri arasındaki engeli kıracağını umduğu yeni bir platform oluşturdu. Platform, NFT’leri fiyat eğrilerine göre satan havuzları da kapsayacak. Ayrıca platform, OpenSea, X2Y2, LookRare, Sudoswap gibi pazarlarda satışa sunulan ürünleri listeliyor.

Uniswap Labs, Genie‘nin kullanıcılarına da 5 milyon dolarlık bir airdrop gerçekleştireceğini duyurdu. Şirket, diğer toplayıcılara göre daha düşük gas ücretleri sunduğunun da altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner