Yükleniyor...

Ünlü Analist, Bitcoin’in İyileşmesi için Nedenleri Sıraladı

Ünlü analist Will Clemente, Bitcoin'in (BTC) fiyat grafiği hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Unlu Analist Bitcoinin Iyilesmesi icin Nedenleri Siraladi

Ünlü analist Will Clemente, Bitcoin’in (BTC) fiyat grafiği hakkındaki öngörülerini paylaştı.

Will Clemente, yeniden 20 bin doların üzerine çıkan Bitcoin fiyatı konusundaki görüşlerini paylaştığı bir tweet attı. Tweetinde Bitcoin’in yükselişine neden olabilecek 4 maddeyi sıraladı.

Analist Will Clemente’den Bitcoin Grafiği

Will Clemente, Twitter hesabından Bitcoin grafiği üzerinde kritik noktaları işaretleyerek, neden yükselişe geçmesi gerektiğini belirten maddeleri söyledi.

Analist yaptığı paylaşımda, en son Bitcoin’de yaşanan beklenmedik düzeltmenin, ilerleyen dönemde de benzer bir şekilde karşımıza çıkacağını belirtiyor.

Negatif fonlama ve Bitcoin vadeli işlemlerinin geri çekilmesi, Bitcoin türevlerinin ne kadar çok satıldığını gösteriyordu. Satın alma gücünün ortaya çıkmasıyla birlikte, Bitcoin’de sadece bir günde 21 bin doların üzerine çıkmasına neden olan hafif bir kısa süreli sıkışıklık yaşandı.

Will Clemente, ayrıca Bitcoin’in neden yükselmesi gerektiğini tamamen şu şekilde sıralıyor; Coinbase sipariş defterindeki başarılı talep testi, 2018 yılındaki desteğine yaklaşan BTC fiyatı, emtia fiyatları ve TÜFE oranlarının beklenenden düşük gelmesi.

Son 24 saatte yüzde 1,6 büyüyen Bitcoin (BTC) fiyatı, bu hafta içerisinde yüzde 10’a yakın bir artış gösterdi. Haberin yazıldığı an itibariyle CoinGecko verilerine göre, 21.692 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x