Yükleniyor...

Ünlü Analist, İki Altcoin’in Sıçramaya Hazır Olduğunu Söylüyor

Kripto analisti Scott Melker, iki altcoin için ufukta bir sıçrama olduğunu ve Bitcoin trade’nin ise bir “game of inches” (keskin ve dramatik bir değişim anlamına gelen bir deyim) olarak nitelendirdi

roket

Kripto analisti Scott Melker, iki altcoin için ufukta bir sıçrama olduğunu ve Bitcoin trade’nin ise bir “game of inches” (keskin ve dramatik bir değişim anlamına gelen bir deyim) olarak nitelendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Melker, Twitter takipçilerine Bitcoin’in 52.956 dolar olan hedefine ilerlemeye devam etmesini beklediğini dile getirdi.

Melker, Bitcoin‘in uzun vadede yükseliş eğilimine sahip olduğuna inanıyor.

“Çizelgeler bir meme’dir. Hepimiz tabloları severiz. Trade için harkalar ama günün sonunda Bitcoin yükselecek çünkü enflasyonist bir dünyada deflasyonist bir varlık. Bitcoin’de uzun vadede düşüş eğiliminde olmak için herhangi bir neden yok”

Melker’in radarında olan bir altcoin Tron (TRX). Trader, varlığın 0,18 dolara yükselmeden önce hafifçe geri çekilmesini bekliyor.

Melker’in listesindeki bir diğer altcoin de VeChain (VET). Analist, varlığın 0,27 doların üzerine çıkması için direnci kırması gerektiğini dile getiriyor.

“Bu noktada gerçekten 0.15 doların üzerinde olmasını istiyorum. Bu çok önemli bir direnç. VET çok iyi bir proje ve son derece iyi olacak”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x