Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ünlü Analistten Fiyat Değerlendirmesi: Birkaç Hafta İçinde Bitcoin'de Yılın Yeni Zirvesi Geliyor

Ünlü Analistten Fiyat Değerlendirmesi: Birkaç Hafta İçinde Bitcoin’de Yılın Yeni Zirvesi Geliyor

ABONE OL:google-news

YouTube’daki ünlü kripto para analistlerinden Nicholas Merten, Bitcoin fiyatına ilişkin iddialı bir çıkış yaptı. Analist, birkaç hafta içinde Bitcoin’in 15.000 – 20.000 dolar aralığına ulaşacağını öne sürdü.

Boğaların yoluna devam edeceğini hissettiğini belirten Merten, küresel ekonomik istikrarsızlık karşısında Bitcoin’in güvenli liman olarak durduğunu söylüyor. Analist, “Bu durumda önümüzdeki birkaç hafta içinde 9.000-12.000 dolar aralığının olduk düşük kalacağını ve mevcut döngünün bizi 15.000, 18.000 ve 20.000 dolara götürmeye başlayacağını farkedeceğiz” ifadelerini kullandı.

Analist ayrıca “Herkesin Bitcoin görüşü farklı. Ben, Bitcoin’in daha büyük tartışmalara konu olacağını düşünüyorum. Çin, ABD, Avrupa ve Japon piyasalarına baktığınızda çok sert hareketler olduğunu görebilirsiniz. ABD tahvil piyasalarının 2019’daki en kötü günü çok kısa bir sürede gerçekleşti. Ve en iyi performans gösteren iyi bilinen varlıkların tarihsel olarak test edilmiş altın ve gümüş olduğunu görüyoruz. Ve Bitcoin de ilginç bir şekilde yeteri kadar iyi.” değerlendirmesinde bulundu.

Mergen, Bitcoin’in herkesin hakkında konuştuğu, en uzun süredir hayatta kalanı ve en iyi bilinen kripto para birimi olduğuna dikkat çekerek bir grup insanın Bitcoin hakkında yıllardır neden spekülasyon yaptığını anlamanın çok da karmaşık olmadığının altını çiziyor. Çin yuanının değer kaybına değinen analist, yalnızca bir güç içindeki kaybın yüzde 2 olduğunu ve Bitcoin’in aynı gün içinde yüzde 10 yükseldiğine vurgu yapıyor.

Analiste göre, küresel ekonomik çalkantıların devam etmesi durumunda Bitcoin diğer birçok varlıkla korele olmayan bir varlık olarak yükselmeye devam edecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar