Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Boğası: Bitcoin Fiyatı Yükselmeye Devam Edecek

Fundstrat’ın araştırma şefi ve ünlü Bitcoin boğası Tom Lee, CNBC’ye verdiği demeçte, geçtiğimiz hafta Cuma günü Bitcoin fiyatlarının hafifçe düştüğünü ve USDT ile ilgili mevcut sorunlara rağmen Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Bitcoin Fiyatı 9

Fundstrat’ın araştırma şefi ve ünlü Bitcoin boğası Tom Lee, CNBC’ye verdiği demeçte, geçtiğimiz hafta Cuma günü Bitcoin fiyatlarının hafifçe düştüğünü ve USDT ile ilgili mevcut sorunlara rağmen Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceğini söyledi. Lee, boğa koşusunun çoktan başlamış olabileceğinin altını çizdi. youtuber haberleri

Kripto Para Piyasasının Büyüdüğünün 11 İşareti

Bitcoin boğasına göre, bu işaretler Bitcoin’i yönlendiren en önemli faktörler. Bu faktörler DLT, teknik ve temel analiz ile ve aynı zamanda kripto para işlem hacimleriyle ilgili.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lee, konu ticaret hacimlerine gelince yılın başından bu yana güvenilmez yerel fiat paralarının yerine Bitcoin’i kullanan birçok üçüncü dünya ülkesinin bulunduğu ve ülkelerin sayısının her geçen yıl arttığını söylüyor. Aktif Bitcoin cüzdan sayısının yüksek oranda arttığı ülkelere örnek olarak ise Türkiye ve Venezuela’yı veriyor.

Teknik analiz yapan analistlere göre, Bitcoin Nisan ayında 200 günlük MA seviyesini aştı ve bu durum yükseliş eğilimini gösteriyor.

Lee, “Temeller gelişiyor, teknikler gelişiyor ve şimdi kripto hodlers tarafından gerçek bir etkinlik var.” diyerek durumu özetliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x