Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ünlü Bitcoin Boğasından Çarpıcı İddia: Libra Doğmadan Ölecek

Ünlü Bitcoin Boğasından Çarpıcı İddia: Libra Doğmadan Ölecek

ABONE OL:google-news
StormGain

Ünlü Bitcoin boğası Lou Kerner çarpıcı bir iddiada bulundu ve Facebook’un öldüğünü, Libra‘nın doğmadan öleceğini öne sürdü.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Medium yazısında hem kripto para sektörüne ilişkin hem de Facebook’a ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Kerner, sosyal medya devinin yavaş yavaş güç kaybettiğini işaret etti.

Kerner’e göre analistlerin bakmaları gereken en önemli indikatör Facebook’un yıllık bazdaki aktif kullanıcı sayısı. ”Bu güzel bir görüntü değil. Grafikler ve veriler Facebook’un öldüğünü gösteriyor. Şu an için bu yavaş bir ölüm. Ancak bir noktada bu hızlanacak çünkü sosyal medya ağlarının yaptığı şey bu. Artık yapamayacak hale gelene kadar etkileşim elde ederler…”

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in Harvard’dan sınıf arkadaşı olan Kerner’e göre sosyal medya devinin 1 milyardan fazla sahte (fake) üyesi bulunuyor. Bu da kullanıcı etkileşimindeki acı tabloyu açıklıyor.

Kerner, birçok kişinin Libra’yı Bitcoin’in rakibi olarak gördüğünü, ancak bunun mümkün olmadığına değiniyor. Bitcoin boğası Libra’nın büyük heyecan yaratmasına rağmen regülasyonlar ve birçok buna benzer sıkıntının onun can bulmasına engel olacağını ya da sıkıntılarla can bulmasına neden olabileceğini ifade ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar