Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Boğasından Çarpıcı İddia: Libra Doğmadan Ölecek

Ünlü Bitcoin boğası Lou Kerner çarpıcı bir iddiada bulundu ve Facebook'un öldüğünü, Libra'nın doğmadan öleceğini öne sürdü.

Bitcoin Boğası Lou Kerner Libra

Ünlü Bitcoin boğası Lou Kerner çarpıcı bir iddiada bulundu ve Facebook’un öldüğünü, Libra’nın doğmadan öleceğini öne sürdü.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Medium yazısında hem kripto para sektörüne ilişkin hem de Facebook’a ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Kerner, sosyal medya devinin yavaş yavaş güç kaybettiğini işaret etti.

Kerner’e göre analistlerin bakmaları gereken en önemli indikatör Facebook’un yıllık bazdaki aktif kullanıcı sayısı. ”Bu güzel bir görüntü değil. Grafikler ve veriler Facebook’un öldüğünü gösteriyor. Şu an için bu yavaş bir ölüm. Ancak bir noktada bu hızlanacak çünkü sosyal medya ağlarının yaptığı şey bu. Artık yapamayacak hale gelene kadar etkileşim elde ederler…”

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in Harvard’dan sınıf arkadaşı olan Kerner’e göre sosyal medya devinin 1 milyardan fazla sahte (fake) üyesi bulunuyor. Bu da kullanıcı etkileşimindeki acı tabloyu açıklıyor.

Kerner, birçok kişinin Libra’yı Bitcoin’in rakibi olarak gördüğünü, ancak bunun mümkün olmadığına değiniyor. Bitcoin boğası Libra’nın büyük heyecan yaratmasına rağmen regülasyonlar ve birçok buna benzer sıkıntının onun can bulmasına engel olacağını ya da sıkıntılarla can bulmasına neden olabileceğini ifade ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x