Yükleniyor...

Ünlü Danışmanlık Şirketinin CEO’su: Bitcoin Harika Bir Teknoloji

Ünlü danışmanlık firması Agecroft Partners'ın CEO’su Don Steinbrugge 6 Ağustos'ta CNBC'ye verdiği röportajda Bitcoin'in harika bir teknoloji olduğunu söyledi.

Agecroft Partnersın CEO’su Don Steinbrugge Bitcoin

Ünlü danışmanlık firması Agecroft Partners’ın CEO’su Don Steinbrugge 6 Ağustos’ta CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’in harika bir teknoloji olduğunu söyledi. Bitcoin’in yatırımcılarını enflasyona karşı koruduğunu kaydeden Steinbrugge, gelecekte de yatırımcıların portföylerinde Bitcoin’in yer almaya devam edeceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in altında yatan teknolojiden övgüyle bahseden Steinbrugge, “Bu harika bir çalışma oldu; harika bir teknoloji. Bazı insanlar bunu enflasyondan korunmak için kullanıyor” ifadelerini kullandı. Açıklamalarına devam eden CEO, “Şu an Bitcoin çok pahalı, değerini belirlemek çok zor. Ama Bitcoin uzun süre daha aramızda olacak ve uzun vadede çok sayıda hedge fonun portföyünde yer alacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Amerika ve Çin arasında süren ve şiddeti her geçen gün artan ticaret savaşı birçok ülkeyi etkilemiş durumda. İki ülke arasındaki ticaret savaşı hakkında da konuşan CEO, bazı ülkelerin geçmişte uyguladığı para politikalarının ve ekonomik teşvik paketlerinin günümüzdeki problemleri çözmek konusunda yeterli olmayacağının altını çizdi.

Bitcoin, Trump’ın ABD-Çin ticaret savaşında suların yeniden ısınmasına neden olan açıklamaları sonrası yükselişe geçmiş ve 12.000 doların üzerine çıkmıştı. Birçok analist iki ülke arasındaki anlaşmazlığın Bitcoin fiyatına olumlu bir şekilde yansıdığını belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x