Yükleniyor...

Ünlü Deodorant Markası AXE, Metaverse’e Dahil Oluyor

Axe'ın ana şirketi olan Londra merkezli Unilever, metaverse'e dahil olmak için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisine (USPTO) birkaç ticari marka başvurusunda bulundu.

meta 3

Axe’ın ana şirketi olan Londra merkezli Unilever, metaverse’e dahil olmak için Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisine (USPTO) birkaç ticari marka başvurusunda bulundu.

Şirket, sanal AXE deodorantları ve banyo malzemeleri sunmayı planlıyor.

Unilever’e ait bir kişisel bakım ürünleri şirketi olan Schmidt’s Naturals, Mayıs 2018’de kullanıcıların Bitcoin ile alışveriş yapmasına olanak tanımıştı.

Unilever, Nestle ve Tyson Foods, blockchain’lerin gıda tedarik zincirlerini verimli bir şekilde izlemek ve güvenliklerini artırmak için kullanılıp kullanılamayacağını değerlendirmek adına IBM ile ortaklık kurdu.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca McDonald’s, Chevron, Walmart ve Nike gibi büyük şirketler, metaverse için ticari marka başvurularında bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner