Yükleniyor...
Sponsored

Ünlü DJ Steve Aoki, NFT’ler Hakkında Konuştu

Gala Müzik etkinliğinde konuşan Amerikalı dünyaca ünlü DJ ve yapımcı Steve Aoki, birkaç yıldır NFT alanında bulunuyor ve bu varlıkların müzik endüstrisini dönüştürmesini görmek istiyor.

Steve Aoki NFT

Gala Müzik etkinliğinde konuşan Amerikalı dünyaca ünlü DJ ve yapımcı Steve Aoki, birkaç yıldır NFT alanında bulunuyor ve bu varlıkların müzik endüstrisini dönüştürmesini görmek istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Aoki, katıldığı etkinliğin soru-cevap bölümünde kendisini “fütürist” olarak tanımladı. NFT’lerin, müzik endüstrisini gerçekten değiştireceğine inandığını dile getirdi.

“Müzikten Kazandığımdan Daha Fazlasını NFT’lerden Kazandım”

Steve Aoki NFT koleksiyonu

Aoki, canlı DJ konserlerinin müzik gelirinin %95’ini oluşturduğunu söyledi. Steve Aoki, NFT’lerle ilgili şöyle konuştu;

“10 yıllık müzik kariyerim boyunca kazandığım parandan çok daha fazlasını geçen yıl NFT’lerden kazandım.”

NFT’lerin bu kadar heyecan verici olmasının bir nedeninin, ortaya çıkan ve onları destekleyen topluluklara ne kadar bağımlı olduklarından kaynaklandığını söyledi. Aoki için bu harika bir şey çünkü birçok müzisyenin büyük takipçileri var.

‘Aokiverse’ Platformunu Başlatmaya Hazırlanıyor

Aokiverse

Aoki, koleksiyoncu olduğu kadar bir de yaratıcı. O, yalnızca Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’sine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda Solana merkezli bir NFT pazarı üzerinde de çalışmalar yapıyor. ‘Gerçek dünyayla bir arada var olacak’ NFT’lere dayalı bir üyelik kulübü olan Aokiverse’i başlatmaya hazırlanıyor. Aoki, sözlerine şöyle devam etti;

“Web3, sahiplik anlamına gelir ve buna verilerinizin sahibi olmak da dahildir.”

Gelecekte, teknoloji geliştikçe, Facebook ve Instagram’ın kullanıcı verilerini biriktirdiği günlerin sona ereceğini ve internetin kullanıcıları güçlendiren bir şey haline geleceğini söyleyerek platformla ilgili şunları ekledi;

“Sahip olduğumuz şeyi göstereceğimiz yeni bir versiyon ve kim olduğumuzun bir parçası olacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x