Yükleniyor...

Ünlü İsimden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Açıklaması: Para Birimi Olarak Kullanılamazlar

SteemIt (STEEM), BitShares (BTS) ve Block.

larimer bitcoin ethereum eos

SteemIt (STEEM), BitShares (BTS) ve Block.one’un eski CTO’su ünlü geliştirici Daniel Larimer, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) umutlarına meydan okudu.

Block.one’dan Daniel Larimer, 2010’daki Bitcoin (BTC) tahminini hatırlattı ve EOS’un para birimi olarak neden kullanılabilir olduğunu ve neden Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yalnızca banka rezervleri olduğunu açıkladı. Daniel Larimer, 2010’daki Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirliği konusundaki görüşünü hatırlattı. Larimer, bundan on bir yıl önce, Bitcoin’in (BTC) mikro işlemlere uygun olmayacağını ifade etmişti. Larimer, Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi ile olan tartışmasını hatırlattı.

x6963 1.png.pagespeed.ic .nZgaug6Q7L


Larimer’e göre, Bitcoin (BTC) artık yalnızca bankadan bankaya işlemlerde kullanılabiliyor. 500 ABD dolarının altındaki ödemeler için ücretler, kredi kartları gibi geleneksel merkezi bankacılık sistemlerinden daha yüksek. İkinci katmanlı bir Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirlik çözümü olan Lightning Network ile ilgili soruya cevap veren Larimer, bunun sorunları çözmediğini vurguladı.

Larimer, Lightning Network ödeme kanallarının yalnızca bankalar tarafından kullanılabileceğini, karşı tarafların tam Bitcoin (BTC) düğüm işlemleri konusunda dikkatli olması gerektiğini söyledi.

EOS Vurgusu

Eski Block.one CTO’su, Eos Public Chain ve onun temel varlığı EOS’un benzer darboğazları olmadığını vurguladı. EOS bir para birimi olarak kullanılabilirken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), devasa benimseme ölçeklerinde bile yalnızca değer depolama için kullanılabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in bu sınırlamalardan kurtulmasına yardımcı olabilecek iki teknik kavram vardır. İlk olarak, Bitcoin (BTC) daha büyük blokları işlemelidir. Ardından, Bitcoin (BTC) ağı, ana ağ üzerindeki baskıyı azaltmak için bazı işlem verilerini zincir dışına taşımalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x