Yükleniyor...

Ünlü İsimlerden Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) 9 bin 100 bandında işlem görmeye devam ederken, analistler farklı açıklamalarda bulunuyor.

bitcoin analizi

Bitcoin (BTC) 9 bin 100 bandında işlem görmeye devam ederken, analistler farklı açıklamalarda bulunuyor.

Ünlü analist Denys Serhiichuk, Bitcoin’in aşağı veya yukarı gitme girişimleri sırasıyla boğa ve ayıların direnci ile sona erer diyor. Ona göre lider kripto para biriminde oynaklık azalıyor, ki bu da varlığın hala bir fiyat patlaması için güç biriktirdiği anlamına geliyor. Günlük zaman diliminde, 2 aylık yatay işlem devam ediyor. Ticaret hacmi likidite kadar kalabilir. Bollinger Bantları göstergesinin çizgileri de boğa veya ayıların önemli bir baskınlığını göstermiyor. Analiste göre bu durumda, Bitcoin (BTC), 2020 Temmuz ortasına kadar 9 bin ila 9 bin 300 dolar arasında kalacak.

Bir diğer analist Josh Rager ise alıcıların yine devreye girdiğini söylüyor. Rager, şu ifadeleri kullanıyor: “Alıcılar yine devreye giriyor, daha önce 2 kez bunu gördük, Bitcoin yüzde 4 ve yüzde 2,4’ün üzerine çıktı. S/R’yi 9 bin 285 seviyesinden izlemek gerekiyor. Fiyat 9 bin 700 dolar seviyesi üzerinde kapanış yaşamazsa, aşağı yönlü trendden bahsedilebilir.”

Yükseliş Yaşanabilir

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden analist Aayush Jindal ise şunları söylüyor: “BTC 9 bin 80 dolar direncini aştı ve 9 bin 200 doların üzerine çıktı. Ancak, daha yüksekte devam etmek için mücadele etti ve birkaç noktayı düzeltti. BTC’de 9 bin ile 9 bin 300 dolar direnci arasında geniş bir aralık oluşuyor gibi görünüyor. Boğalar 9 bin 300 ABD dolarının üzerinde çekiş yaparsa, yakın vadede fiyat 9 bin 550 ABD doları direnç bölgesine doğru yükseliş gösterebilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner