Anasayfa Bitcoin (BTC) Ünlü İsme Göre, Bitcoin Bu Seviyeyi Geçtiği Takdirde 15.000 Dolara Gidecek!

Ünlü İsme Göre, Bitcoin Bu Seviyeyi Geçtiği Takdirde 15.000 Dolara Gidecek!

Bitcoin fiyatı artmaya devam ediyor ve Winklevoss ikizlerinden Tyler Winklevoss, 10.000 dolar seviyesinin geçilmesi durumunda Bitcoin fiyatında önemli bir yükseliş görüleceğini düşünüyor.

Kripto para borsası Gemini’nin kurucu ortağı Twitter’da Bitcoin’in 10.000 doları aşması durumunda 15.000 dolara yükseleceğini söyledi.

Winklevoss, Bitcoin’in 10.000 doları aşması durumunda neden daha fazla yükseleceği ve özellikle 15.000 dolara gideceğiyle ilgili herhangi bir detay vermedi.

2018’in Kasım ayından bu yana başlayan yükseliş trendi devam ediyor. 2018’in Aralık ayında yaklaşık 3.200 doları gören Bitcoin, şu anda 9.200 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 9.300 dolara dayanmış durumda.

Tyler Winklevoss, Bitcoin’in daha da yükseleceği yönünde görüş bildiren tek kişi değil. Fundstrat kurucu ortağı Thomas Lee, bu hafta CNBC’ye açıklamalarda bulundu ve Bitcoin fiyatının 20.000 dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesine kolayca yükselebileceğini iddia etti. Analist Oliver Isaacs da The Independent’e konuştu ve fiyatın yıl sonuna kadar veya gelecek yılın başına kadar 25.000 dolara çıkabileceğini söyledi.

Yatırımcı Max Keizer, Facebook’un kripto parası Libra’nın Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyesine taşıyabileceğini iddia etti. Circle CEO’su Jeremy Allaire da benzer bir öngörüde bulundu ve Libra’nın Bitcoin’i Haziran ayında 10.000 doların üstüne çıkarabileceğini açıkladı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları