Yükleniyor...

Ünlü Kripto Para Analistine Göre Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), Boğa Koşusuna Devam Edecek

Ünlü kripto analisti Kaleo, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının ikinci parabolik aşamasına girmek üzere olduğunu ve Ethereum (ETH) için de benzer bir durum olabileceğini vurguladı.

bitcoin bull

Ünlü kripto analisti Kaleo, Bitcoin (BTC) boğa piyasasının ikinci parabolik aşamasına girmek üzere olduğunu ve Ethereum (ETH) için de benzer bir durum olabileceğini vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para analisti Kaleo, Bitcoin boğa koşusunun ikinci ayağının, Bitcoin’i altı rakamın çok üzerine çıkaracağını söylüyor.

Ekran Alintisi 1

Kaleo’nun Bitcoin’in parabolik yükselişinin varlığı 200.000 dolara çıkacağına ilişkin tahmini, lider kriptonun beş aylık bir süre içinde sadece 2.000 dolardan 20.000 dolara yükseldiği 2017 boğa piyasası senaryosunu takip ediyor.

Ekran Alintisi2

Kaleo’nun bu tahmini, Bitcoin’in kısa bir süre içerisinde 29.360 dolar seviyesinden 40.499 dolara yükselmesiyle geldi. Varlık günlük grafikte art arda altı yeşil mumu bir araya getirmeyi başarmış olsa da Kaleo, yetişmek için kaldıraç kullanmayı planlayan trader’ları uyardı:

“Bunu paylaşıyorum çünkü FOMO’ya kapılan ve telafi etme adına aşırı kaldıraç kullanmaya hevesli bir grup genç boğa olduğunu hissediyorum. Yalnızca sabırlı olun ve biriktirmeye devam edin. Bitcoin her iki şekilde de 100.000 doların üzerine gidiyor. Açgözlülüğün sizi yıkmasına izin vermeyin”

Analist, Ethereum konusunda da benzer fikirlere sahip. Kaleo, akıllı sözleşme platformunun yükseliş trendini yeniden başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

Ekran Alintisi3

Geçtiğimiz hafta Ethereum 1870 dolardan işlem görürken Kaleo, varlığın meteorik olarak 200 dolardan 2018’in en yüksek seviyesi olan 1.440 dolara yükseldiği fiyat hareketinin benzerini yansıtabileceğini söyledi. Kaleo’ya göre varlık, Temmuz 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olacak olan 18.000 dolar seviyesine ilerleyebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x