Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ünlü Kripto Para Boğası JPMorgan Chase CEO'suna Ateş Püskürdü!

Ünlü Kripto Para Boğası JPMorgan Chase CEO’suna Ateş Püskürdü!

ABONE OL:google-news

Kripto para boğası Tim Draper, büyük dört ABD bankasının JPM Coin olarak bilinen bir dijital para birimi oluşturulduğunu açıklamasından yaklaşık iki ay sonra, JPMorgan Chase başkanı ve CEO’su Jamie Dimon’a ateş püskürdü.

Draper, Wendy O ile yaptığı röportajda Dimon’un eylemlerinin kripto para birimlerinin var olduğu bir geleceğin kaçınılmaz olduğundan kaynaklandığını söyledi. Draper ayrıca şunları söyledi:

Bu adam… Önce Bitcoin’in bir aldatmaca olduğunu söylüyor. Sonra paranoyaklaşıyor… Sonra tüm bankaları Bitcoin’e karşı tavır almaya davet ediyor… Sonra kredi kartlarını engelliyor. kredi kartları Bitcoin satın almak için kullanılamıyor ve sonra kendi kripto parasını yapmaya karar veriyor. Yani bu çok saçma oldu. […] İnkar ediyorlar ama kabullenmeye başladılar.

JPM Coin, kurumlar arası ödemelerin transferini sağlamak amacıyla Şubat ayı ortalarında duyuruldu. Ancak Draper, JPM Coin’in Bitcoin kadar başarlı olacağını düşünmüyor. Draper’a göre JPM Coin’in en büyük eksikliği bir bankaya bağlı olması.

Bununla birlikte Bitcoin boğası, yakın gelecekte lanse edileceği iddia edilen Facebook’un kripto parası söz konusu olduğunda sert konuşmadı. Draper’a göre, Facebook, muazzam bir kullanıcı kitlesine sahip ve bu da dağıtım konusunda kripto para birimi için avantaj sağlayacak. Ancak, Draper’a göre, Facebook geç kaldı. Ona göre Facebook, yıllarca ve yıllar boyunca gelişim gösteren diğer kripto para birimlerinin gerisinde kaldı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar