Yükleniyor...

Ünlü Metal Grubu Slipknot, Metaverse’e Giriş Yapıyor

Son zamanların en çok konuşulan teknolojisi haline gelen metaverse evrenine ilgi her geçen gün büyüyor.

metaverse 1 3

Son zamanların en çok konuşulan teknolojisi haline gelen metaverse evrenine ilgi her geçen gün büyüyor. Metaverse birçok sektör için yepyeni bir alan ve dünya sunuyor. Hayatımızın içine girmeye başlayan metaverse, çoğu sektöre yeni bir kapı açıyor. Bunlardan biri de müzik endüstrisi. Müzik grupları, sanatçılar ve müzik şirketlerinin çoğu bu yeni sanal dünyayı keşfetmek istiyor. Ünlü metal grubu Slipknot da metaverse’e adım atacağını duyurdu.

Slipknot, “Knotverse” İsimli Metaverse Evreni Oluşturacak

Knotverse

Bu kez dünyaca ünlü metal müzik grubu Slipknot, metaverse evrenine giriş yaptığını duyurdu. The Sandbox ile iş birliği yapan grup, metal müzik fanlarına adanmış bir metaverse evreni oluşturacak.

Söz konusu iş birliğiyle Slipknot’un, The Sandbox bünyesinde “Knotverse” isimli bir metaverse evreni oluşturacağı aktarıldı.

Metal müzik grubu, metaverse platformu The Sandbox ile iş birliği yaparak metaverse’e ilk adımını attı. İş birliği kapsamında Slipknot’un, metal müzik fanlarına adanmış “Knotverse” isimli bir metaverse evreni oluşturacağı bildirildi.

Metal Müzik Severler Knotverse’de Bir Araya Gelebilecek

Canlı konserlere ve oyunlara ev sahipliği yapacağı belirtilen Knotverse’ün, NFT satışlarına alan yaratacağı ve metal müzik severlerin bir araya gelebileceği sosyal bir platform olma niteliği taşıyacağı söyleniyor.

Knotverse, Slipknot’un 2012 yılında başlattığı müzik festivali ‘Knotfest’ ile eş zamanlı olarak kullanıma açılacak. Platform, gruba paralel olarak karanlık bir karnaval temasına sahip olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x