Yükleniyor...

Ünlü Milyarder Elindeki Bitcoin’lerin Bir Kısmını Sattığını Açıkladı!

Bitcoin, Çarşamba günü kısa bir süre içinde 1.

Bitcoin Satış

Bitcoin, Çarşamba günü kısa bir süre içinde 1.800 dolardan fazla düşmeden önce Ocak ayından bu yana değerini yüzde 220’den fazla artırmıştı.

Galaxy Digital’in baş yöneticisi Mike Novogratz, dün CNBC ile yaptığı bir röportajda Çarşamba günü elinde Bitcoin’lerin bir kısmını sattığını, ancak daha fazlasını satmadığı için pişman olduğunu söyledi. Yatırımcı, Bitcoin’in 10.000 dolara düşmesi durumunda yeniden Bitcoin alacağını da belirtti.

Ünlü milyarder geçtiğimiz ay Bitcoin’in 7.000 ile 10.000 dolar arasında konsolide olacağını öngörmüş, ancak momentumun daha yüksek olabileceğini söylemişti. Novogratz’ın öngörüsü gerçekleşti ve hatta fazlasıyla aşıldı. Bitcoin fiyatı bu hafta 13.900 dolara kadar dayandı. Bundan dolayı öngörüsünü revize eden Novogratz, Bitcoin’in 10.000 ila 14.000 dolar arasında konsolide olacağını ifade etti.

Novogratz röportajda “Bu bir çılgınlık” diyerek Bitcoin’deki volatiliteye dikkat çekti.

26 Haziran’da başlayan fiyatlardaki düşüş dün de devam etti. Bitcoin, yüzden 10’dan fazla değer kaybetti. Nitekim son 24 saatte en büyük kripto para birimi toparlamaya başladığı görülüyor. Öncü kripto para birimi yayın sırasında 11.898 dolardan el değiştiriyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner