Yükleniyor...

Ünlü Oyuncu Engin Altan Düzyatan Yeni NFT Projesini Duyurdu

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Wideangle adlı NFT projesini duyurdu.

Engin Altan Duzyatan NFT proje

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, Wideangle adlı NFT projesini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Film ve dizi endüstrisinde blok zincir teknolojisini kullanarak NFT’ler ile fonlama sistemi getirmeyi hedefleyen Wideangle adlı projenin kurucularından olan Engin Altan Düzyatan’a Birand Tunca, Umut Tanyolu, Ercan Gümüşkaya gibi tanınmış isimler de eşlik ediyor.

Düzyatan’ın yeni projesi Wideangle, NFT’ler aracılığıyla sinema, dizi ve diğer tüm dijital içeriklerin yapımını ve dağıtımını destekleyecek. İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) düzenlediği 41. İstanbul Film Festivali kapsamında gerçekleşecek Köprüde Buluşmalar’ın da “Yenilikçi Teknolojiler Destekçisi” olan Wideangle, 11 Nisan’da Soho House’da yapılacak bir panel ile film profesyonellerine blockchain dünyasını ve bu dünyanın sinema sektörüne sunduğu fırsatları anlatacak.

“Türk Sinemasında Finansman Sorununun Giderilmesinde Önemli Katkımız Olacak”

Engin Altan Duzyatan NFT

Engin Altan Düzyatan konuyla ilgili şunları söyledi;

“Elinde güvendiği iyi projesi olup onu çekecek finans bulamayanla, sinema-dizi sektöründe yatırım yapmak isteyeni NFT’lerin teknolojik gücüyle buluşturma fikri muhteşem geldi. Ve hemen hayata geçirmeye karar verdik. Türk sinemasında finansman sorununun giderilmesine önemli katkımız olacağını düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x