Yükleniyor...

Ünlü Piyasa Analisti İddialı! Bitcoin 1.300 Dolara Düşecek!

Ünlü piyasa analisti Tone Vays daha önceki iddiasını yeniden gündeme getirdi.

Ünlü Piyasa Analisti Tone Vays Bitcoin Fiyatı

Ünlü piyasa analisti Tone Vays daha önceki iddiasını yeniden gündeme getirdi. Vays, Bitcoin’in Aralık 2013’ün en yüksek seviyesi olan 1.300 dolara kadar düşebileceğini bir kez daha dillendirdi.

Ivan on Tech’in Good Morning Crypto Show’unda konuşan Vays şunları söyledi:

En kötü senaryoda hedefim 1.300 dolar. Bu, Bitcoin’in oraya ulaşacağı anlamına gelmiyor ama benim için 1.300 dolar bir yıldan fazla bir süredir gerçekçi bir hedef oldu ve gerçekçi bir hedef olmaya devam ediyor.

Şimdi bir trader ve bağımsız bir içerik üreticisi olan eski Wall Street analisti Vays, Bitcoin fiyatı daha fazla düşse bile birikim yapma zamanının geldiğini düşünüyor.

JP Morgan Chase’in eski başkan yardımcısı piyasaya girdiğini itiraf etti:

Biraz daha iyimserim, ama aynı zamanda önemli bir ‘HODLing’ pozisyonum var. Bu da yarın aya gidecek olan Bitcoin’e yatırım yapmamı sağlıyor.

Kripto Para Piyasası Henüz Dibi Görmedi

Tone Vays, Bitcoin’in hareket edeceği yönü tahmin etme konusunda tutarlı tahminleriyle tanınan bir isim. Kasım 2018’de 6.000 dolardan 3.000 dolara giden hareketi önceden öngörebilmiş ve geçtiğimiz günlerdeki rallinin yaşanacağının haberini önceden vermişti. Vays, temel analize inanıyor ve kripto para piyasasının henüz dibi görmediğini söylüyor. Bu konuda Vays şunları söylüyor:

Temel analizim çok basit, Bitcoin bir geleceği olan meşru bir varlık ve bu diğer tüm kriptolar için geçerli bir durum değil. Meşru olduklarına ve geleceklerine inanmadıklarına inanamıyorum. Yani, altcoin’lerin Bitcoin rallisiyle daha sert pompalanması piyasanın dibi görmediğini ve ayı piyasasının hala bizimle olduğunu gösteriyor.

Vays, bir Bitcoin ETF’sinin yakın zamanda onaylanmayacağına inanmasına rağmen, SEC’in piyasa değerleme keşfini kontrol altına alacak ve her borsanın inceleme altında olması gerektiğinden Bitcoin’i dikkate alınması gereken küresel bir güç olarak görüyor.

Vays, Bitcoin için bir sonraki en makul boğa koşususunun kripto para birimini 50.000 dolara taşıyabileceğini öngörüyor. Buna karşın Vays’e göre Bitcoin fiyatının 10.000 doların üstüne çıkma ihtimali 3.000 doların altına düşme ihtimalinden daha düşük.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x