Yükleniyor...

Ünlü Şarkıcı Sia, Popüler NFT Twitter Hesabının Sahibi Olduğunu Açıkladı

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg'un CozomoMedici takma adlı kripto Twitter profilinin kendisine ait olduğunu duyurmasının ardından Avustralyalı şarkıcı Sia da popüler bir NFT Twitter hesabının sahibi olduğunu açıkladı.

sia nft

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg’un CozomoMedici takma adlı kripto Twitter profilinin kendisine ait olduğunu duyurmasının ardından Avustralyalı şarkıcı Sia da popüler bir NFT Twitter hesabının sahibi olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü pop yıldızı Sia tarafından yönetilen 16.000’den fazla takipçisi olan @BiancaMedici69 kullanıcı adlı NFT Twitter hesabı, NFT’leri tartışan takas eden popüler bir Twitter profili olarak karşımıza çıkıyor.

@BiancaMedici69 hesabından bu haftanın başlarında şu sözlerle bir tweet atıldı;

“Geçen yıl diğer sanatçıları desteklemek için sessizce NFT’leri toplamak bir zevkti. Ve oh gizli bir Medici olmak ne eğlenceli. Ama ‘halka açık’ olursam, bu sanatçılara ve davalara daha fazla dikkat çekebileceğini düşünüyorum. Salı günü PT 2’de, gerçek kimliğimi ifşa edeceğim.”

Bu tweetin ardından şarkıcı Sia kendi Twitter hesabından @BiancaMedici69’nin sahibi olduğunu açıkladı;

“Ben @BiancaMedici69”

Ardından Sia, popüler NFT Twitter profilinden şu açıklamaları yaptı;

“Ben bir sanatçıyım ve insanların içlerindeki kim olduklarını ifade etmelerine izin veren her türlü ortamı takdir ediyorum. Bu ekosistemi desteklemeye, türün ilerlemesine yardımcı olabilecek şeyler paylaşmaya ve yaratmaya devam etmeme izin vereceğinizi umuyorum.

Hepinizi seviyorum!

-SIA”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x