Yükleniyor...

Ünlü Sunucu Metin Uca, Avalanche (AVAX) ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yaptı

Ünlü oyuncu ve yazar Metin Uca, Twitter hesabından kripto para yatırımı yaptığını açıkladı.

metin uca

Ünlü oyuncu ve yazar Metin Uca, Twitter hesabından kripto para yatırımı yaptığını açıkladı. Metin Uca mesajında “adı gibi çığ” ifadesini kullandığı için Avalanche’a (AVAX) yatırım yaptığı düşünülüyor. Keza Avalanche CEO’su da Metin Uca’ya hoş geldin mesajı yazdı.

Ünlü sunucu Metin Uca, kripto para yatırımı yaptığını duyurduğu mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Elon Musk’dan neyim eksik. Deneme de olsa ben de kripto para işlemi yaptım. Yakın gelecekte nasıl düzenleme yapılacak bilmiyorum ama aldığım ilk para adı gibi ‘Çığ’ olup karlılık mı yağdıracak yoksa ‘çığ’ bizi önüne katıp sürükleyip bilinmeze mi götürecek. Siz de dikkatli olun.”

Metin Uca’nın AVAX yatırımına Avalanche CEO’su Emin Gün Sirer de “Avalanche’a hoş geldiniz” mesajıyla yanıt verdi.

Ekran Resmi 2021 04 06 16.23.43

Ünlüler Akın Akın Kripto Para Dünyasına Giriyor

Hem tüm dünyada hem de ülkemizde ünlü isimler yavaş yavaş kripto para dünyasına giriş yapmaya başladı. Özellikle de NFT konusu ülkemizde son zamanlarda konuşulan popüler konulardan birisi. Son olarak şarkıcı Gülben Ergen ve sunucu Saba Tümer NFT satışı yapmış, gelirini de ihtiyacı olanlara bağışlayacağını açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner