Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı Bill Miller’ın Fonu: Bitcoin (BTC) Önemli Bir Yükseliş Potansiyeline Sahip

Yatırımcı Bill Miller tarafından kurulan firma tarafından denetlenen bir değer fonu olan Miller Opportunity Trust, Cuma günü bir yatırımcı güncellemesinde Bitcoin yatırımına değindi

unlu yatirimci bill millerin fonu bitcoin btc onemli bir yukselis potansiyeline sahip

Yatırımcı Bill Miller tarafından kurulan firma tarafından denetlenen bir değer fonu olan Miller Opportunity Trust, Cuma günü bir yatırımcı güncellemesinde Bitcoin yatırımına değindi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yılın başlarında Grayscale’in Bitcoin Investment Trust ürününe yatırım yapma hamlesini vurgulayan firma şunları söyledi:

“Bitcoin’in bir “dijital altın” biçimi olarak önemli bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Altının piyasa değeri 11 trilyon dolar ile daha yüksek, Bitcoin’in ise yaklaşık 1 trilyon dolar ile ona yetişmesi için uzun bir yolu var. Devam eden bir benimseme eğrisinin başındayız ve Bitcoin volatil olacak ancak risk-ödülünün çekici olduğunu düşünüyoruz.”

Geçen ayın sonlarında bildirildiği üzere Miller Opportunity Trust, Bitcoin Investment Trust ürününde 1.5 milyon hisseye sahip bulunuyor. 

Ocak ayında Miller, yatırımcılara yazdığı bir mektupta biraz benzer bir dil kullanarak bir Bitcoin savunması kaleme aldı:

“Artık Bitcoin’in ne olduğunu bildiğimize göre, neden biri biraz almak ister? Kısa cevap şu ki Bitcoin’in likiditesini yukarı yönlü potansiyel ile birleştiren başka bir varlık yoktur.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x