Yükleniyor...

Ünlü yatırımcı Polygon (MATIC) tahminini açıkladı: Yüzde 77 artabilir!

Yatırımcı Ali Martinez, Ethereum layer-2 projesi Polygon'un uzun vadede çift haneli değer kazanabileceğini söyledi.

Ünlü yatırımcı Polygon (MATIC) tahminini açıkladı Yüzde 77 artabilir

Yatırımcı Ali Martinez, Ethereum layer-2 projesi Polygon’un uzun vadede çift haneli değer kazanabileceğini söyledi.

X üzerinden yaptığı açıklamada Martinez, Polygon’un (MATIC), destek seviyesinin üzerinde kalmaya devam ettiği müddetçe yüzde 77 oranında yükselerek Şubat 2022’deki ulaştığı fiyatı yeniden görebileceğini iddia etti.

“Polygon, uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında umut verici işaretler gösteriyor. Hakim model, çok yıllı simetrik bir üçgen gibi görünüyor.
MATIC, 0,96 doların üzerindeki kapanışı koruyabilirse, 1,73 dolarlık potansiyel hedef boğa rallisinin başlangıcının sinyalini verebilir.”

MATIC, yazı kaleme alındığı sırada 0,97 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bitcoin için yükseliş bekliyor

Lider kripto para biriminden de söz eden Martinez, balinaların davranışlarının varlık için yükselişi işaret ettiğini belirtti.

“Kripto balinalarının davranışları şu sıralar karışır. Bazıları satın almaya devam ederken bazıları fiyat hareketlerinden yararlanmak için satış yapıyor.
Bununla birlikte 1000 ila 100.000 Bitcoin tutan en büyük balina grubuna baktığımızda net bir birikim eğiliminin devam ettiği görülüyor. Bu model, boğa piyasalarınin tipik bir örneğidir ve büyük hissedarlar arasında olumlu bir görünüm olduğunu gösterir.”

Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada 51.035 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner