Yükleniyor...

Ünlü yazar Kiyosaki, Bitcoin (BTC) için altı haneleri işaret etti

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin'in (BTC) yakında 150 bin dolar olacağını belirtti.

Bitcoin BTC kiyosaki

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’in (BTC) yakında 150 bin dolar olacağını belirtti.

Kripto para piyasası spot Bitcoin ETF’lerin onaylanmasına odaklandı. Günün ilerleyen saatlerinde SEC’nin ETF başvuruları ile ilgili nihai bir karar vermesi beklenirken, BTC tarafında geri çekilme meydana geldi. Özellikle geçtiğimiz gün yaşananlar, kripto yatırmcılarını tedirgin etti.

Geçtiğimiz gün SEC’nin X hesabının hacklenmesi sonucu sahte bir spot Bitcoin ETF onay paylaşımı yapıldı. Bu paylaşım tepki çekerken, gerçek onayın gelip gelmeyeceği merak konusu haline geldi.

Sık sık Bitcoin, altın ve gümüş hakkında pozitif yorumlarda bulunan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, spot Bitcoin ETF’leri işaret etti.

Kiyosaki

Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) tavsiyesini yineledi

Sık sık ABD dolarının güçsüz olduğunu belirterek Bitcoin, altın ve gümüş tavsiyesinde bulunan yazar Robert Kiyosaki, X platformundan yeni bir paylaşımda bulundu.

Dünya genelinde çok satan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Kiyosaki, yaptığı paylaşımda, “BITCOIN ETF. Yaşasın. İyi ki yıllar önce almışım.” dedi. Kiyosaki, BTC’nin yakında 150 bin dolara ulaşacağını ve merkez bankalarının satın alıp depoladıkça değer kazanacağını söyledi. Kiyosaki’ye göre, geleneksellerin de dahil olmasıyla BTC fiyatı Ay’a çıkacak.

Emtia ürünleri hakkında da görüş belirten Kiyosaki, gümüş fiyatında düşüş beklediğini belirtti. Kiyosaki, gümüş istifçilerinin artan enflasyon nedeniyle ortaya çıkan faturaları ödemek amacıyla gümüş satacağını iddia etti. Ünlü yazar bu durumun alım yapmak için iyi bir fırsat yaratacağını aktardı.

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı, “Sahte dolarla daha fazla altın, gümüş ve Bitcoin alacağım.” diyerek ABD dolarını da eleştirdi.

Sık sık bu tarz paylaşımlarda bulunan Kiyosaki, spot Bitcoin ETF’lerin onaylanacağını düşünüyor. Kiyosaki, erkenden BTC satın almanın verdiği mutlulukla, daha fazla alım yapacağının sinyalini verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner